استاندار تهران تاكید كرد

ضرورت تولید آثار فاخر و انتشار کتب در رابطه با شهدای استان تهران

ضرورت تولید آثار فاخر و انتشار کتب در رابطه با شهدای استان تهران

استاندار تهران بر ضرورت تولید آثار فاخر و انتشار کتب در رابطه با شهدای استان تهران تاکید نمود.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، محسن منصوری در جلسه هماهنگی برگزاری کنگره شهدای استان تهران با تاکید بر دیدار با خانواده معظم شهدا توسط مدیران دستگاه های اجرائی اظهار داشت: رسیدگی به مشکلات خانواده معظم شهدا ضرورت دارد. این استان بیش از ۳۳ هزار شهید تقدیم به انقلاب کرده و باید با کمک شهرداری تهران و حدود ۵۰ شهرداری شهرهای استان فضای عمومی شهرها شهدایی شود.
وی ادامه داد: همین طور در مراسمات پیاده روی و سایر برنامه های خانوادگی باید تحت تأثیر شهدا قرار بگیرد و فضای شهر را تحت تأثیر شهدا قرار بگیرد.
وی افزود: صداوسیما هم در این راه باید همراه باشد چونکه استان تهران بیش از ۱۰۰ شهید فاخر دارد و سازمان صداوسیما می تواند با تولید آثار فاخر دراین زمینه کمک نماید.
وی با اعلان اینکه دولت در امر برگزاری کنگره شهدای استان تهران برنامه دارد اظهار داشت: همه دستگاه های اجرائی و سازمان ها باید خودرا در راه خدمت رسانی قرار دهند.
منصوری با اعلان اینکه اقدامات خوبی در حوزه برگزاری کنگره شهدای استان تهران انجام شده اظهار داشت: در سالهای اخیر کارهای زیاد فرهنگی در کشور انجام شده اما تأثیر گذاری این برنامه ها در بخش فرهنگ ایثار و شهادت و همین طور زیارت بی بدلیل است.
وی اشاره کرد: بعنوان مثال برنامه کاروان راهیان نور سالهای سال است در حال انجام می باشد که شاهد می باشیم هر ساله این برنامه ها با رونق و رشد چشمگیری انجام می شود. همین طور برنامه یادواره های شهدای زیادی برگزار شده که همه این برنامه ها تأثیر گذارترین برنامه های فرهنگی است.
وی همین طور از فعالین حوزه فرهنگی خواست در حوزه نشر کتاب و آثار فاخر در حوزه شهدای استان تهران اقداماتی انجام دهند.
منبع:

1401/03/19
12:42:02
0.0 / 5
451
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد