سرپرست سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران:

آغاز عملیات اجرایی ایمن سازی گود برج میلاد

آغاز عملیات اجرایی ایمن سازی گود برج میلاد

بکسیها: سرپرست سازمان عمرانی مناطق و نماینده معاونت فنی عمرانی شهرداری تهران اظهار داشت: مدتهاست گود برج میلاد رها شده بود؛ اما در حال حاضر در دو بخش عملیات اجرایی ایمن سازی آن شروع شده و امیدواریم ظرف دو هفته آینده به عملیات سرعت دهیم تا بتوانیم تا آخر سال جاری ایمن سازی گود را انجام دهیم.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، سعید بشیری، معاون عمرانی فرمانداری تهران درحاشیه بازدید از گود برج میلاد و در جلسه اضطراری مدیریت بحران در مورد گود برج میلاد اظهار داشت: آنچه که در جلسه امروز عنوان شد نشان دهنده این است که عزم مسئولین و اقدامات به سمت ایمن سازی این گود حرکت می کند. ما هم در فرمانداری تهران تلاش خواهیم کرد اگر در ارتباط با این مورد مصوبه ای ارسال شود فرایند بررسی آن در کوتاه ترین زمان ممکن صورت گیرد.
حساسیت نسبت به آبیاری فضای سبز در مجاورت گود برج میلاد وی تصریح کرد: بدون شک باید موضوعات در ارتباط با آبیاری فضای سبز مجاورت این گود با حساسیت بالا و در نظر گرفتن نکات ایمنی مورد توجه قرار گیرد و اگر نیاز است نسبت به اعمال محدودیت ها تصمیم گیری شود تا در نهایت با تسریع در فرایند ایمن سازی دغدغه شهروندان حل و فصل شود.
در بخش دیگری از بازدید مسئولین مدیریت بحران از گود برج میلاد، هادی حق بین سرپرست سازمان عمرانی مناطق و نماینده معاونت فنی عمرانی شهرداری تهران هم با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مدتهاست این گود رها شده بوده و زمان زیادی از دست رفته است. اما در حال حاضر در دو بخش عملیات اجرایی ایمن سازی آن شروع شده و امیدواریم ظرف دو هفته آینده به عملیات سرعت دهیم تا بتوانیم تا آخر سال جاری ایمن سازی گود را انجام دهیم.
وی افزود: ایمن سازی این گود حدود ۱۵۰ میلیارد تومان برآورد اولیه مالی دارد که تصور می کنم در تأمین اعتبار آن مشکلی وجود نداشته باشد.
حق پرست تصریح کرد: با همکاری سازمان مشاور اقدامات پیگیری خواهد شد و به صورت روزانه رفتار گود رصد می شود و بمحض ایجاد مشکل اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت. همینطور در سازه برج هم هیچ مشکلی به وجود نیامده است.
حیدری مدیرعامل برج میلاد تهران هم اظهار داشت: بعد از آخر کرونا و بازگشایی مجموعه های فرهنگی، برج میلاد فعالیت خویش را شروع کرده است. گود برج میلاد در همسایگی این مجموعه قرار گرفته است که از آغاز دوره مدیریت شهری جدید بعنوان یک دغدغه مورد توجه قرار گرفت تا در سریع ترین زمان ممکن تعیین تکلیف شود هم اکنون بحث ایمن سازی گود شروع شده و ما در برج میلاد همکاری همه جانبه ای برای تحقق این ایمنی در دستور کار خود قرار داده ایم تابحال برای محدودیت منع خدمات ما موضوعی اعلام نشده است.1401/04/04
16:44:09
0.0 / 5
581
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد