طی یك قرعه كشی برای ۷ زوج؛

اعطای بلیت رایگان قطار به زوجینی که در هفته ازدواج عقد کنند

اعطای بلیت رایگان قطار به زوجینی که در هفته ازدواج عقد کنند

بکسیها: شرکت رجا به مناسبت سالگرد ازدواج امیرالمؤمنین (ع) و حضرت زهرا (س) و بمنظور بزرگداشت فرهنگ ازدواج، طرح ویژه ای را با شرایط خاص و برگزاری قرعه کشی بین زوجین اجرا می کند.به گزارش بکسیها به نقل از مهر، شرکت حمل و نقل ریلی رجا به مناسبت سالگرد ازدواج امیرالمؤمنین (ع) و حضرت زهرا (س) و بمنظور بزرگداشت فرهنگ ازدواج، طرح ویژه ای را با شرایط خاص و برگزاری قرعه کشی بین زوجین اجرا می کند.
سرپرست معاونت اجرائی شرکت حمل و نقل ریلی رجا با بیان این خبر اضافه کرد: کلیه زوجینی که تاریخ عقد آنها در بازه زمانی ۹ الی ۱۵ تیر ماه سال ۱۴۰۱ مصادف با هفته ازدواج است، همین طور زوجینی که اسامی بانوان مزین به نام «فاطمه یا زهرا» و آقایان مزین به نام «علی» بوده و تاریخ عقدشان در بازه زمانی ۲۱ تیر ۱۴۰۰ (روز ازدواج سال گذشته) الی ۱۵ تیر ماه سال ۱۴۰۱ باشد، مشمول شرکت در این قرعه کشی خواهند بود.
علیرضا علی سلیمانی اظهار داشت: در این طرح بصورت قرعه کشی به هفت زوج با شرایط مذکور، چهار عدد بلیت رایگان در راه انتخابی با اعتبار زمانی تا ۳۰ دی ماه سال جاری اعطا می شود.
سرپرست معاونت اجرائی شرکت رجا روش ثبت نام زوجین بمنظور شرکت در قرعه کشی را ارسال صفحات اول و دوم شناسنامه زوجین تا تاریخ ۲۷ تیر ۱۴۰۱ به اینستاگرام شرکت رجا به آدرس rajarail@ عنوان و افزود: در صورتیکه هر یک از زوجین در یک سال قبل با یکی از قطارهای رجا سفر کرده باشند و مدرکی مانند بلیت یا مشخصات سفر همراه با سایر مدارک مرتبط را ارسال کنند، شانس برنده شدن ایشان در قرعه کشی افزایش خواهد یافت.
علی سلیمانی درباب زمان قرعه کشی این طرح، اعلام نمود: قرعه کشی بصورت زنده (Live) بوسیله از شبکه اینستاگرام رجا، در روز ۲۹ تیر ماه ۱۴۰۱ مصادف با ولادت هفتمین اختر آسمان امامت، امام موسی کاظم (ع) انجام می شود.
سامانه ارتباط با مشتریان شرکت حمل و نقل ریلی رجا بوسیله تلفن ۱۵۳۹ بصورت شبانه روزی آماده پاسخ گویی به هموطنان گرامی در اقصی نقاط کشور درباب اطلاعات در رابطه با سفر با قطار و دریافت پیشنهادها و انتقادهای آنان می باشد.


منبع:

1401/04/08
11:45:00
0.0 / 5
596
تگهای خبر: تلفن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد