استاندار خراسان رضوی:

مصوبات سفر رئیس جمهور در مورد پروژه قطار شهری مشهد پیگیری می شود

مصوبات سفر رئیس جمهور در مورد پروژه قطار شهری مشهد پیگیری می شود

به گزارش بکسیها مشهد ـ استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: در مسافرت استانی رئیس جمهور برای اجرای پروژه قطار شهری مشهد اعتباراتی مصوب و منابع مالی پیشبینی شد اما با عنایت به شرایط حاکم، این مطالبات احتیاج به پیگیری دارد.به گزارش بکسیها به نقل از مهر، یعقوبعلی نظری ظهر پنجشنبه در جریان بازدید از خطوط ۳ و ۴ قطارشهری مشهد اظهار نمود: خطوط قطارشهری مشهد به رغم همه فراز و نشیب ها و مشکلات همچنان فعال است و پیگیری لازم برای تخصیص مصوبات سفر را خواهیم داشت.
افزایش ۵۰ درصدی انتشار اوراق مشارکت برای خطوط ۳ و ۴
در این بازدید کیانوش کیامرز، مدیر عامل شرکت قطارشهری مشهد هم اظهار نمود: در مسافرت استانی رئیس جمهور، ۲ هزار میلیارد تومان بودجه نقدی برای خطوط ۳ و ۴ قطارشهری مشهد اختصاص یافت.
مدیر عامل شرکت قطارشهری مشهد بیان نمود: افزایش ۵۰ درصدی انتشار اوراق مشارکت برای خطوط ۳ و ۴ از دیگر مصوبات سفر استانی رئیس جمهور است و استاندار در بازدید امروز قول پیگیری تحقق این مصوبات را دادند.
وی اظهار داشت: تابحال عملیات حفاری یک کیلومتر و ۲۵۰ متر از تونل خط چهارم متروی مشهد به انجام رسیده است.
کیامرز اضافه کرد: دستگاه حفاری از سمت ایستگاه مهر مادر در خواجه ربیع به سمت شهرک شهید رجایی درحال حفاری است و الان از ایستگاه خواجه ربیع عبور کرده و بعد از تولید سگمنت های مورد احتیاج به سمت میدان امام حسین (ع) مشهد حرکت خواهد نمود.


منبع:

1401/04/23
23:03:25
0.0 / 5
677
تگهای خبر: پروژه , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد