معاون استاندار تهران

حل مشکل نانوایی های آزاد پز و نیمه حجیم در دستورکار است

حل مشکل نانوایی های آزاد پز و نیمه حجیم در دستورکار است

به گزارش بکسیها معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران از پرداخت مطالبات ۹۰ درصد گندمکاران استان تهران اطلاع داد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، حشمت اله عسگری در جلسه کارگروه گندم، آرد و نان استان تهران اظهار داشت: تابحال ۹۰ درصد از مطالبات گندم کاران استان پرداخت شده و مابقی آن هم بزودی پرداخت خواهد شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران افزود: ۶۵۰ نفر از پرسنل آموزش دیده در جهت اجرای طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان و نصب کارتخوان ها در نانوایی های استان مشغول فعالیت هستند و انتظار می رود روند نصب کارتخوان ها و رفع ایرادات احتمالی طرح سرعت یابد و اتحادیه نانوایی های استان با همکاری اداره غله و مجری طرح در کوتاهترین زمان ممکن عملیات اجرایی این طرح را به پایان برسانند.
وی ضمن اشاره به لزوم حضور و تحویل کارتخوان ها توسط مجریان طرح در محل نانوایی از متصدیان وصاحبان نانوایی ها خواست برای تسریع در روند اجرای این عملیات در محل حضور داشته باشند و اتحادیه هم هماهنگی لازم را در این حوزه به عمل آورد.
به قول معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران نانوایی های که همکاری لازم را در این خصوص نداشته باشند با راهکارهای قانونی همچون کاهش و قطع سهمیه مواجه خواهند شد.
بنا بر اعلام پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، عسگری اظهار داشت: حل مشکل نانوایی های آزاد پز و نیمه حجیم هم در دستور کار قرار دارد و دستگاههای ذیربط تمهیدات لازم را در این خصوص به عمل آورند.1401/04/24
16:33:42
0.0 / 5
613
تگهای خبر: آموزش , دستگاه , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد