با دستور دادستانی اندیمشك؛

ساخت و سازهای بدون مجوز در حریم رودخانه بالارود اندیمشک تخریب شد

ساخت و سازهای بدون مجوز در حریم رودخانه بالارود اندیمشک تخریب شد

بکسیها: اراضی تصرف شده توسط زمین خواران و سودجویان در حریم و بستر رودخانه بالارود و در مجاورت کمربندی غربی ۹ دی با دستور دادستانی اندیمشک رفع تصرف شدند.کریم صحرایی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار نمود: در پی تجاوز عده ای زمین خوار و سودجو به اراضی ملی و بستر رودخانه، بامداد روز گذشته به دستور دادستانی اندیمشک و اقدام مشترک اداره حریم بانی سازمان آب و برق خوزستان، نیروی انتظامی و با حضور نماینده دادستانی، همه ساخت و سازهای بدون مجوز در بستر و حریم رودخانه بالارود در امتداد کمربندی غربی ۹ دی اندیمشک قلع و قمع شدند.
دادستان عمومی و انقلاب اندیمشک اظهار داشت: این زمین خواران و سودجویان با تصرف و دیوارکشی در حریم و بستر رودخانه قصد راه اندازی باغ ویلا را در این اراضی داشتند که با مبادرت به موقع دستگاه قضائی و دستگاه های مربوطه ناکام ماندند.
وی به خاطیان و زمین خواران هشدار داد و اشاره کرد: دستگاه قضائی با قاطعیت از اراضی ملی و دولتی صیانت می کند و سودجویانی که در پی دست درازی به بیت المال باشند تنها سرمایه خودرا هدر داده برای اینکه با برخورد قاطع و قانونی دستگاه قضائی مواجه خواهند شد.
صحرایی اظهار داشت: علاوه بر تخریب و رفع تجاوز از ساخت و سازهای بدون مجوز نیز برای خاطیان پرونده قضائی تشکیل خواهد شد و مجازات قانونی سنگین در انتظار آنان است.


منبع:

1401/04/27
19:10:51
0.0 / 5
529
تگهای خبر: دستگاه , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد