حضور نماینده سازمان بازرسی کل کشور در مناطق سیل زده استهبان

حضور نماینده سازمان بازرسی کل کشور در مناطق سیل زده استهبان

به گزارش بکسیها به دنبال دستور رئیس سازمان بازرسی کل کشور، بازرس کل استان فارس جهت بررسی ابعاد مختلف حادثه و نظارت و ارزیابی روند امدادرسانی به سیل زدگان در مناطق سیل زده استهبان حاضر شد.


به گزارش بکسیها به نقل از مهر، به دنبال وقوع سیل در شهرستان استهبان در عصر جمعه سی و یکم تیرماه و فوت و مصدوم شدن برخی از هموطنان، و در اجرای دستور ذبیح الله خدائیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور، اکرمی رئیس منطقه ۳ سازمان و بازرس کل استان به همراه کارشناسان و بازرسان بازرسی کل استان با حضور در محل حادثه مبحث را از نزدیک بررسی کردند.

بازرس کل استان فارس ضمن تسلیت به خانواده جان باختگان و آرزوی سلامتی برای مصدومان، ضمن اشاره به دستور رئیس سازمان بازرسی اظهار داشت: با عنایت به مأموریت خدائیان در خصوص حضور در مناطق سیل زده و تسلیت به خانواده جان باختگان، ابعاد و زوایای مختلف حادثه و روند امدادرسانی به سیل زدگان و مصدومان مورد نظارت دقیق قرار گرفت.

وی افزود: در صورت وقوع قصور یا تقصیر احتمالی از جانب هر یک از دستگاه ها، مراتب برای رسیدگی های بعدی منعکس خواهد شد.

اکرمی به فرماندار شهرستان و مسئولین دستگاههای امدادرسان تصریح کرد که کمک به صدمه دیدگان سیل با جدیت دنبال شود.

ازاین رو گزارش، در جریان حضور بازرس کل استان فارس در منطقه سیل زده استهبان، فرهاد طهماسبی نماینده مردم نی ریز، استهبان و بختگان در مجلس شورای اسلامی هم ضمن قدردانی از دستور رئیس سازمان بازرسی کل کشور به بازرس کل فارس در خصوص حضور در مناطق سیل زده و نظارت و بررسی ابعاد و زوایای مختلف حادثه و روند امدادرسانی به سیل زدگان، این اقدام را شایسته تقدیر و دانست. عصر روز جمعه سی و یکم تیر، بارش باران فصلی در شهرستان حوالی شهرستان استهبان و داراب منجر به وقوع سیلاب شد که این حادثه ۲۱ نفر کشته به جا گذاشت.


منبع:

1401/05/02
09:58:32
0.0 / 5
554
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد