واکنش سروری به حواشی حضور زاکانی در منطقه سیل زده امام زاده داوود

واکنش سروری به حواشی حضور زاکانی در منطقه سیل زده امام زاده داوود

بکسیها: نایب رییس شورای شهر تهران به حواشی حضور زاکانی در منطقه سیل زده امام زاده داوود واکنش نشان داد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، پرویز سروری بامداد امروز در تذکر قبل از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه در هفته گذشته شاهد یکی از نعمت های الهی بودیم اما به علت ترک فعل و کمبود زیر ساختها منجر به سیل شد و هموطنانمان را داغدار کرد و خساراتی به کسب و کار و زندگی مردم وارد کرد، اظهار داشت: رسانه ها باید به شکلی بازتاب تفکرات مردم و مطالبات آنها باشند؛ اما امروز در کشور با لومپنیسم رسانه ای مواجه هستیم و برخی رسانه ها گویی ظاهرا رسالتی جز سیاه نمایی ندارند.
وی اضافه کرد: بگونه ای که در مبحث سیل امام زاده داوود که یک حادثه دلخراش بود می بینیم که تهران در وضعیت اخطار قرار داشت و آمادگی صد در صد برای مقابله با خطرات داشت. اما وقتی سیل در امامزاده داوود رخ داد هرچند امام زاده داوود در حوزه اختیارات شهرداری تهران نیست؛ اما پیش از همه نهادها وارد میدان شد بگونه ای که جالب است بدانید نخستین تماس با آتش نشانی در ساعت یک و دو صبح برقرار شد و نخستین اعزام آتش نشانی یک و ۶ دقیقه صبح بوده است و حدود هزار نفر از کارگران، آتش نشانان وغیره شهرداری در محل حادثه حضور دارند و مبادرت به امداد رسانی کردند و جالب است بدانید که در بعضی مناطق حجم گل و لای از یک متر تا دو و نیم متر گزارش شده است و اگر شهرداری در صحنه حاضر نمی شد کسی نمی توانست به آن انتقاد کند.
سروری اظهار داشت: شهرداری تهران با بیشتر از ۲۰۰ دستگاه وسایل امدادی و حدود هزار نفر نیروی انسانی در محل حادثه حضور یافته تا به مردم امداد رسانی کند. اما چه مسئله ای در رسانه ها بولد شد؟ "شوآف" شهردار تهران! چرا این صورت گرفت. چون که شهردار تهران جزء نخستین نفراتی بود که به منطقه سیل زده وارد شد و به همه مناطق شهرداری هم آماده باش داد و اگر کمک هم نمی کرد کسی نمی توانست به او انتقاد کند ولی اکنون می گویند که چرا زاکانی با کفش رفته و چکمه نپوشیده است و جالب است که از آنها باید سوال بپرسیم که آیا این همه تجهیزات و نیروی انسانی "شوآف" است؟ وی با بیان شعری گفت بهتر است زنبور باشیم و بر روی گل بنشینیم و مگس نباشیم و روی زخم بنشینیم.
منبع:

1401/05/11
11:57:27
0.0 / 5
509
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد