سلاجقه در بخشنامه ای تاكید كرد؛

استفاده حداکثری از توان بانوان ولایی و متخصص

استفاده حداکثری از توان بانوان ولایی و متخصص

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با صدور بخشنامه ای، از معاونین و مدیران ارشد این سازمان نسبت به استفاده حداکثری از بانوان ولایی، مدیر و متخصص تاکید نمود.


به گزارش بکسیها به نقل از مهر، علی سلاجقه خطاب به معاونین، مدیران کل مستقل ستادی و مدیران کل استانهای سازمان حفاظت محیط زیست اظهار داشت: توسعه آینده کشور در گرو بهره گیری درست و منطقی از توانایی ها و استعداد نیروی انسانی است.

ایشان سپس این بخشنامه مطرح کرد: دراین راستا زنان مومنه متصف به اخلاق نیکوی اسلامی و مجهز به قوه دانش و مهارت که قدرت بهم پیوستن و ایجاد پیوند بین اندیشه و کار را دارند، ظرفیت باارزش برای نقش آفرینی در توسعه همه جانبه کشور و آینده روشن می باشند.

سلاجقه باتوجه به راهبرد دولت سیزدهم بمنظور ایجاد فرصت برابر و استفاده حداکثری از توان و همه ظرفیت جامعه عنوان کرد: برای تقویت قوه پیشران توسعه، استفاده از بانوان ولایی، انقلابی، متعهد و متخصص در سطوح مختلف مدیریتی الزامی است.

او در آخر بخشنامه اشاره کرد: بدین جهت انتظار می رود تمامی مدیران ستادی و استانی با بررسی و کشف استعدادها نسبت به استفاده حداکثری از بانوان ولایی، مدیر و متخصص اقدام نمایند.


منبع:

1401/05/18
11:28:56
0.0 / 5
564
تگهای خبر: متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد