شهردار منطقه ۱۳ خبر داد

اجرای طرح ضربتی پاکسازی شبکه های اصلی جمع آوری آب های سطحی

اجرای طرح ضربتی پاکسازی شبکه های اصلی جمع آوری آب های سطحی

بکسیها: بکسیها: شهردار منطقه ۱۳ از اجرای طرح ضربتی لایروبی و پاکسازی شبکه های اصلی جمع آوری آب های های سطحی باتوجه به در پیش بودن فصل بارندگی آگاهی داد.به گزارش بکسیها به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، محمد هادی علی احمدی، شهردار منطقه در مورد طرح لایروبی و پاکسازی شبکه های اصلی جمع آوری آب های سطحی در منطقه اظهار داشت: این طرح از ۱۵ مرداد ماه شروع شده و به صورت ضربتی تا ۲۵ روز آینده به اتمام خواهد رسید.
او هدف از اجرای این طرح را پیشگیری از بروز آبگرفتگی معابر، هدایت آب های سطحی و جریانات حاصل از بارندگی اعلام نمود و اضافه کرد: در جهت جلب رضایتمندی شهروندان و کنترل و جلوگیری از هر گونه حادثه احتمالی، عملیات پاکسازی انهار و لایروبی جوی ها و کانال های شهری در دستور کار اداره مسیل ها و قنوات منطقه قرار گرفته است.
شهردار منطقه ۱۳ به تمهیدات و اقدامات انجام شده اشاره و تصریح کرد: بخش زیادی از کانال ها و مسیر عبور آب های سطحی در محدوده لایروبی و پاکسازی شده است و با عنایت به در پیش بودن فصل پاییز و احتمال بارندگی، این طرح با قوت بیشتری به اجرا در می آید.
شهردار منطقه ۱۳ افزود: واحدهای خدمات شهری، عمران، ترافیک و نواحی چهارگانه ضمن برنامه ریزی و رصد نقاط حادثه خیز در سطح شهر تمهیدات لازم را در جهت ارتقا آمادگی برای مقابله با هر نوع بحران و حوادث غیر مترقبه دارند.


منبع:

1401/05/20
21:17:25
0.0 / 5
571
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد