تأکید عضو شورا در راه اندازی، ایمن سازی و مناسب سازی بازارهای تره بار پایتخت

تأکید عضو شورا در راه اندازی، ایمن سازی و مناسب سازی بازارهای تره بار پایتخت

بکسیها: رییس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت توسعه بازارهای میادین میوه و تره بار در تهران و خصوصاً در مناطق پرجمعیت شهر تاکید نمود.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، مهدی پیرهادی در جلسه امروز شورای شهر تهران با اعلان اینکه با افزایش و رشد جمعیت شهری شاهد افزایش فرهنگ شهرنشینی هستیم، اظهار داشت: فراهم آوردن شرایط رفاه شهروندان از دغدغه های شورای شهر است.
پیرهادی افزود: ایجاد مراکزی برای تهیه و توزیع میوه و تره بار یکی از تسهیلات است که در شهر ارائه می شود و محصولات کشاورزی از تولید، در بازار و میادین تره بار به توزیع می رسد.
این عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر ضرورت ارائه محصولات باکیفیت مناسب و با قیمت مناسب و دارای اختلاف قیمت با سایر مراکز فروش در سطح شهر اظهار داشت: باید قیمت کالاها در میادین میوه و تره بار مناسب تر باشد و کیفیت مناسبی نیز داشته باشند تا شهروندان از میادین میوه و تره بار استقبال کنند.
به گفته ی ایشان، کیفیت میوه در مراکز تره بار باید روز به روز افزایش یابد چونکه بعضاً شاهد اعتراضات برخی شهروندان در این خصوص هستیم.
پیرهادی اشاره کرد: در بودجه امسال تاکید کردیم که توسعه این مراکز باید در دستور کار باشد خصوصاً در محلاتی پرجمعیت که فاقد مراکز میوه و تربار هستند باید این توسعه در دستور کار قرار گیرد.
رییس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با اعلان اینکه تا آخر سال ۱۴۰۱ باید هشت میدان میوه و تره بار راه اندازی، ۲ میدان میوه و تره بار تخریب، ۱۰ میدان میوه و تره بار ایمن سازی و ۱۵ بازار میوه و تره بار برای معلولان مناسب سازی می شد، اظهار داشت: از شهرداری تهران می خواهم نسبت به این مساله اهتمام داشته باشند.
وی با یادآوری این مساله که برخی بازارها راه اندازی شده است اما هنوز به بهره برداری نرسیده است، از شهردار تهران خواست نسبت به این مساله اهتمام داشته و اقدام لازم را انجام دهد.
منبع:

1401/05/24
10:06:52
0.0 / 5
620
تگهای خبر: خدمات , كیفیت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد