رئیس مركز وكلای قوه قضائیه خراسان رضوی:

۱۲ پایگاه حقوقی مجانی در حاشیه شهر مشهد فعال است

۱۲ پایگاه حقوقی مجانی در حاشیه شهر مشهد فعال است

بکسیها: به گزارش بکسیها، مشهد ـ رئیس مرکز وکلای قوه قضاییه خراسان رضوی اظهار داشت: هم اکنون ۱۲ پایگاه حقوقی مجانی در حاشیه شهر مشهد مقدس دایر و افراد متخصص خدمات عرضه می کنند.به گزارش بکسیها به نقل از مهر، حمیدرضا آفرین بعدازظهر سه شنبه در نشست خبری مرکز وکلای خراسان رضوی اظهار نمود: رفتن به وکیل پیش از انعقاد قرارداد موضوعی است که باید مورد توجه شهروندان قرار گیرد، چونکه در این صورت، شهروندان زمان و هزینه کمتری را برای رسیدن به نتیجه صرف می کنند.
رئیس مرکز وکلای قوه قضاییه خراسان رضوی بیان نمود: مرکز وکلای استان از آغاز سالجاری تابحال بیشتر از ۱۸ هزار مشاوره مجانی در استان از راه سامانه ۱۲۹ عرضه کرده است.
وی اضافه کرد: از ۱۸ هزار مشاوره مجانی و پاسخگویی، بعد از تهران دومین میزان از عرضه خدمات در جهت صیانت از حقوق شهروندان به حساب می آید.
آفرین بیان نمود: پشتیبانی از افراد بدون استطاعت مالی در دعاوی حقوقی را یکی از برنامه های مرکز وکلای قوه قضاییه خراسان رضوی است.
رئیس مرکز وکلای قوه قضاییه خراسان رضوی اظهار نمود: هیچ فردی نباید به علت مشکلات مالی از حق وکیل محروم باشد، ازاین رو این مرکز بعد از احراز شرایط افراد به صورت مجانی و در چارچوب وکالت تسخیری از آنها حمایت خواهد نمود.
وی همینطور اظهار داشت: ۱۵۰ مورد وکالت تسخیری از آغاز سالجاری تابحال و ۱۳۰ مورد وکالت معاضدتی از جانب مرکز وکلای قوه قضاییه در استان صورت گرفته است که با عنایت به آمار گذشته در شرایط مطلوبی قرار داریم.

1401/05/25
20:37:11
0.0 / 5
569
تگهای خبر: خدمات , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد