کوشش برای بهره برداری از پارکینگ امیرکبیر تا آخر شهریور

کوشش برای بهره برداری از پارکینگ امیرکبیر تا آخر شهریور

به گزارش بکسیها، مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران از کوشش برای بهره برداری از پارکینگ طبقاتی امیرکبیر تا آخر شهریور ماه اطلاع داد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، هادی حق بین کوشش برای تکمیل پارکینگ طبقاتی امیرکبیر را در مراحل پایانی خواند و خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی این پروژه در مراحل پایانی نازک کاری و نصب تجهیزات تاسیساتی قرار دارد و پیشرفت اقدامات اجرایی به مرز ۹۰ درصد رسیده است.
وی با بیان آنکه ۴۸ دستگاه جت فن به منظور تهویه هوای پارکینگ در زمان بهره برداری، وارد کارگاه پروژه شده است، اظهار داشت: تجهیزات مذکور متعاقب اجرای داکت های تاسیساتی، نصب شده و بدین سان مجموعه اقدامات اجرایی در حوزه تهویه پارکینگ به اتمام می رسد. این در شرایطی است که مراحل ساخت اسکلت مورد نیاز برای نصب کابین های آسانسور هم نهایی شده و این بخش از تاسیسات هم به زودی وارد مدار خواهند شد.
به گفته مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، عملیات اجرایی در ارتباط با سیستم روشنایی و رنگ آمیزی دیوارها در مراحل پایانی قرار دارد و مقرر شده فعالیتهای در ارتباط با هوشمندسازی پارکینگ نظیر خط کشی و راه اندازی سیستم های صوتی و تصویری توسط بهره بردار صورت گیرد.
بنا براعلام پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، گفتنی است؛ پارکینگ طبقاتی امیرکبیر در سه طبقه زیرزمین با زیربنای ۲۰هزار متر مربع و ظرفیت ۵۵۰ دستگاه خودرو روی تونل امیرکبیر درحال ساخت است. بهره برداری از این پروژه، معضل کمبود پارکینگ در بافت فرسوده منطقه ۱۴ را تا حد قابل توجهی برطرف خواهد ساخت.1401/06/07
13:05:36
0.0 / 5
497
تگهای خبر: پروژه , دستگاه , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد