بررسی افزایش اتوبوس ها با نوسازی و بازسازی آنها برای مهر ماه

بررسی افزایش اتوبوس ها با نوسازی و بازسازی آنها برای مهر ماه

بکسیها: بکسیها: پنجمین جلسه قرارگاه توسعه حمل و نقل عمومی و پاک بامداد امروز اجرا شد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، در ادامه پنجمین جلسه قرارگاه حمل و نقل عمومی و پاک که بامداد امروز - پنجشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۱- در محل ساختمان شهرداری و به ریاست شهردار تهران برگزار شد؛ مطالبی همچون "احداث کارخانه نوآوری پایتخت ایران در موضوع اتوبوس "، "نوسازی، بازسازی، تعویض مخازن در بخش هایی از ناوگان اتوبوسرانی و بازبینی و اصلاح خطوط مختلف آن"، "آخرین وضعیت اتوبوس های برقی"، "ساماندهی راننده های اتوبوس و جبران کمبودها در این بخش"، "لزوم هوشمندسازی ناوگان"و "افزایش اتوبوس های ناوگان بوسیله نوسازی و بازسازی برای مهر ماه" مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
در ادامه این جلسه تشریح آخرین وضعیت سازمان تاکسیرانی توسط مدیرعامل این سازمان انجام و مباحثی مانند "رفع موانع نوسازی ناوگان"، "اتخاذ تمهیدات و انجام اقدامات لازم برای بحث سرویس مدارس"، "استفاده از سیستم هم پیمایی برای جبران کمبود تاکسی و ون در ساعات پیک"، "آخرین وضعیت پرداخت الکترونیک در تاکسی ها" و "نوسازی ون ها و آخرین وضعیت آن" مطرح و بررسی گردید.
"پیگیری گرفتن سهم شهرداری از جرائم راهنمایی و رانندگی" و"آخرین وضعیت دوربین های نظارتی و کنترلی مانند دوربین های چراغ قرمز، طرح ترافیک، محدوده آلودگی هوا چراغ های چشمک زن، هوشمند و نیمه هوشمند" دیگر مباحث جلسه را تشکیل می داد.
در گزارش آخرین وضعیت سازمان پایانه ها که به وسیله مدیرعامل این سازمان انجام شد، درباب "خدمات دهی برای اعزام مردم به عتبات و مراسم اربعین"، "پیگیری موضوع بندر خشک و احصا مشکلات آن"، "انتقال باراندازهای تهران" و "حل مشکلات پایانه های شهر تهران" بحث و تبادل نظر شد.
همچنین، "ساماندهی موتورسیکلت ها و آخرین اقدامات و برنامه ها در این حوزه"، "ایجاد شرایط مناسب برای جلوگیری از ورود موتور سیکلت به پیاده روها و خط ویژه" و "طرح های مطرح شده برای برقی سازی موتورسیکلت ها و رفع مشکلات این حوزه" مورد بررسی قرار گرفت.
بنا براعلام سایت شهر، علیرضا زاکانی شهردار تهران نیز در آخر این جلسه ضمن جمع بندی مباحث و طرح راهکار برای مشکلات، اظهار داشت: هیچ نهادی در کشور به اندازه شهرداری امکان تحول و پیشرفت ندارد، به شرطی که ایده و برنامه های آن پیش بینی و "من ها" به "ما" تبدیل شوند.
منبع:

1401/06/18
23:24:20
0.0 / 5
498
تگهای خبر: خدمات , دوربین , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد