شروع راه اندازی آسانسور تعدادی از ایستگاه های افتتاح شده متروی تهران

شروع راه اندازی آسانسور تعدادی از ایستگاه های افتتاح شده متروی تهران

بکسیها: بکسیها: به سبب کوشش های انجام شده و گرفتن تاییدیه از اداره استاندارد استان تهران، برخی آسانسورهای نصب شده در ایستگاه های شبکه مترو پایتخت بزودی راه اندازی خواهند شد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، روابط عمومی و امور بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) اعلام نمود که پیرو بازدید ناظران بازرسی اداره استاندارد استان تهران از آسانسور ایستگاه اقدسیه و رفع ایرادات مورد نظر ایشان، تاییدیه آسانسور این ایستگاه در سامانه مربوطه ثبت و راه اندازی آن شروع شد.

در همین زمینه بازدیدهای میدانی از آسانسورهای سایر ایستگاه های بهره برداری شده قبلی نیز به نوبت در دستور کار نمایندگان اداره استاندارد قرار داشته و بنظر می رسد ایستگاه های استاد معین، آزادگان، حبیب ا...، بزرگراه شهید صیاد شیرازی و نمایشگاه شهر آفتاب بزودی تعیین تکلیف شوند.
گفتنی ست باوجود وجود ۱۸۰ دستگاه آسانسور فعال در خطوط یک، ۲ و ۵ شبکه متروی تهران که همگی درحال سرویس دهی هستند، حدود ۱۰۰ دستگاه آسانسور در خطوط ۳، ۴، ۶ و ۷ به سبب عدم صدور تاییدیه اداره استاندارد که معیارهای خاص خودرا برای بهره برداری از آسانسورها دارد، بلااستفاده مانده و کوشش برای رسیدن به نقطه نظر مشترک کارشناسان اداره استاندارد و شرکت متروی تهران با برگزاری جلسات هفتگی ادامه دارد. این در حالیست که هر آسانسور به قیمت امروز حداقل یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان هزینه خرید، نصب و راه اندازی برای شرکت مترو در بردارد.1401/06/21
14:18:30
0.0 / 5
438
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد