عضو شورای شهر تهران اعلام كرد

تقسیم بندی مراکز ورزشی تهران در ۴ سطح

تقسیم بندی مراکز ورزشی تهران در ۴ سطح

بکسیها: رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران از تدوین الگوی بهره برداری اماکن ورزشی شهر تهران آگاهی داد.


نرگس معدنی پور در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به ضرورت ارائه لایحه از طرف شهرداری تهران درباره ی نحوه بهره برداری مجموعه های ورزشی بیان کرد: یکی از چالش های جدی مدیریت شهری در زمینه فرهنگی و اجتماعی، مجموعه های ورزشی است.
وی افزود: متاسفانه طی سالهای قبل خیلی از مجموعه های ورزشی تعطیل و بروزرسانی نشدند و همین موضوع موجب گردید تا درصد بالایی از ظرفیت ها و مجموعه های ورزشی شهر از دسترس مردم بیرون بروند و مدیریت شهری نتواند خدمات مناسبی را در این عرصه به مردم ارائه نماید.
عضو شورای شهر تهران اشاره کرد: در یک مقطعی بنا بر صلاحدید، مجموعه های ورزشی از مناطق گرفته شد و به سازمان ورزش شهرداری تهران تحویل شدند. دلیل این تصمیم این بود که شاید اگر مدیریت متمرکز بر مدیریت و به روزرسانی مجموعه ها وجود داشته باشد اقدامی یکپارچه، موثر و مقرون به صرفه صورت گیرد که تاحدودی در تحقق تعدادی از اهداف، نتایج خوبی حاصل گردید ولی نیازها و به روزرسانی ها کامل مرتفع نشد، چونکه سازمان ورزش امکان صرف بودجه کافی دراین زمینه را ندارد.
معدنی پور با اعلان اینکه برخی از مراکز ورزشی یا تعطیل شده اند و یا نیمه تعطیل و غیر فعال می باشند، اظهار داشت: مشکلات عدیده ای در این خصوص وجود دارد به همین دلیل از شهرداری تهران خواستیم تا لایحه نحوه بهره برداری مجموعه های ورزشی را به شورای شهر ارائه کند.
وی اشاره کرد: مراکز ورزشی باید به سطوح فرامنطقه ای، منطقه ای، ناحیه ای و محله ای تقسیم بندی شوند. اکنون سازمان ورزش و معاونت اجتماعی درحال تدوین و استخراج الگوی بهره برداری در سطوح مختلف می باشند.
منبع:

1401/07/03
14:17:34
0.0 / 5
667
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد