زارع پور خبر داد؛

سرویس ۶، ۵، ۴ در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد

سرویس ۶، ۵، ۴ در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد

به گزارش بکسیها، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: وزارت ارتباطات امکانی را فراهم نموده تا کودکان و نوجوانان از محتوای مناسب برخوردار شوند. سرویس ۶، ۵، ۴ از راه سرشماره#۴۵۶؛ قابل دسترسی است.به گزارش بکسیها به نقل از مهر، عیسی زارع پور با حضور در شهرک شهید محلاتی تهران و شرکت در مراسم شروع سال تحصیلی در مدرسه قرآنی امام حسین (ع) منطقه ۱، زنگ شروع سال تحصیلی را در این مدرسه به صدا درآورد.
وزیر ارتباطات در این مراسم ضمن اشاره به هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، جانبازان و ایثارگران اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس، بیشتر از ۲۲۰ هزار نفر به شهادت رسیدند و بالاترین دارایی خود یعنی جانشان را برای حفظ امنیت و آسایش مردم فدا کردند.
زارع پور خطاب به دانش آموزان اظهار داشت: شما دانش آموزان عزیز باید با علم و دانش برای پیشرفت کشور تلاش کنید.
وی ضمن اشاره به پیشرفت های کشور در حوزه های مختلف بخصوص صنعت فضایی اظهار داشت: کشور ما یکی از ده کشوری است که می تواند ماهواره بسازد، ماهواره به فضا بفرستد و داده های فضایی را دریافت کند. این که در صنعت فضایی امروز به این مرحله رسیده ایم، حاصل تلاش دانشمندانی است که روزی مثل شما در این صف ها بودند و شما هم باید با تلاش و کوشش به دانشمندان آینده تبدیل شوید.
وی اظهار داشت: در دوره کنونی دانش آموزان بیشتر از گذشته با فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در ارتباط هستند. اخیرا وزارت ارتباطات امکانی را فراهم نموده است تا کودکان و نوجوانان از محتوای مناسب برخوردار شوند. این امکان جدید سرویس «۶، ۵، ۴» است که از راه سرشماره #۴۵۶* و سامانه https: // ۴۵۶.ir قابل دسترسی است. این سرویس راهی برای پشتیبانی از فرزندانمان در فضای مجازی است.
وزیر ارتباطات در انتها سؤالی را برای دانش آموزان این مدرسه طرح کرد و از آنها خواست تا پاسخ آنرا در ایام آینده به اولیا مدرسه تحویل دهند و به بهترین پاسخ از سوی وزارت ارتباطات جوایزی اهدا خواهد شد.
زارع پور از دانش آموزان خواست تا به این سوال پاسخ دهند که فوائد فضای مجازی چیست، مخاطرات این فضا را شرح دهند و چه کار نماییم که در این فضا گرفتار مشکل نشویم.
وزیر ارتباطات بعد از این مراسم، برای ادای احترام و نثار فاتحه در گلزار شهدای گمنام شهید محلاتی تهران حضور پیدا کرد.

1401/07/03
23:33:54
0.0 / 5
616
تگهای خبر: فضای مجازی , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد