تحقق 40 درصدی درآمدهای بودجه شهرداری تهران

تحقق 40 درصدی درآمدهای بودجه شهرداری تهران

به گزارش بکسیها، رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: طبق گزارش هایی که در اختیار داریم تابحال 40 درصد از درآمدهای بودجه شهرداری تهران محقق شده است.به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، میثم مظفر با اشاره به روند تحقق بودجه شهرداری تهران در سال ۱۴۰۱اظهار کرد: اطلاعاتی که از تحقق درآمدهای بودجه داریم، نشاندهنده تحقق ۴۰ درصدی است؛ به شکلی که تا حالا بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومان از درآمدهای بودجه محقق شده اما به این معنا نیست که ۴۰ درصد از برنامه های مصوب در بودجه اجرائی شده بلکه درآمدها محقق شده است.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران همین طور اشاره کرد: قسمتی از ارقام در بودجه برای پرداخت دیون پیش بینی شده بود و قسمتی از درآمدها نیز صرف هزینه های اوراق مشارکت شده و شهرداری نسبت به سپرده گذاری در این بخش اقدام نموده است.

وی با اعلان اینکه در تحقق درآمدها جهش خوبی به وجود آمد اما درباب پیشرفت فیزیکی پروژه ها هنوز به رضایت بالا نرسیده ایم، تصریح کرد: انتظار داریم که شهرداری تهران باتوجه به تاکیدی که دارد در مناطق جنوبی خصوصاً مناطق ۱۶، ۱۷، ۱۸ و ۱۹ اختصاص نقدینگی بیشتری داشته باشد و از درآمدهای خوبی که به میزان ۴۰ درصد کسب کرده است اولویت را به مناطق اختصاص دهد تا بصورت جدی تحول در کیفیت زندگی شهروندان رخ دهد.

رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: در تحقق بودجه، وضعیت قابل قبول است و نسبت به شش ماه ابتدایی سال قبل جلوتر هستیم.

بنا براعلام سایت شهر، وی با اعلان اینکه شهرداری هنوز در ارتباط با اصلاحیه بودجه، مطلبی را بطور رسمی اعلام نکرده است، اظهار داشت: هنوز خبری از اصلاحیه نیست اما فصل آن نزدیک است و حداکثر تا آذرماه باید اصلاحیه از طرف شهرداری ارائه و در کمیسیون برنامه و بودجه و سپس صحن شورا بررسی شود. برمبنای آنچه شنیده ایم مقرر است شهرداری اصلاحیه را عرضه نماید.

منبع:

1401/07/07
12:30:28
0.0 / 5
678
تگهای خبر: پروژه , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد