نایب رییس كمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران:

دره فرحزاد تفرجگاه می شود

دره فرحزاد تفرجگاه می شود

بکسیها: نایب رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران بمنظور بازدید از پروژه های فرهنگی، در منطقه 2 شهرداری تهران حضور یافت.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، علیرضا نادعلی با حضور در منطقه ۲ اضافه کرد: باتوجه به مراجعه فراوان شهروندان جهت زیارت در گلزار شهدای پارک پرواز در منطقه دو پایتخت، شهرداری منطقه تصمیم بر ساخت یک حسینیه در نزدیکی این مکان مقدس گرفته است؛ به همین دلیل امروز کلنگ زنی اولیه صورت گرفت تا شهروندان بتوانند در حسینیه ای نزدیک این مکان مقدس حضور یابند.
وی با اشاره به بازدیدش از دره فرحزاد اظهار داشت: متاسفانه در دره فرحزاد لطمه های اجتماعی شکل گرفته بود و معتادان متجاهر در این دره حضور پیدا یافته و تبدیل به یکی از قطب های لطمه اجتماعی در شهر تهران شده بود که متاسفانه مورد بی توجهی نیز قرار گرفته بود. با همت شهرداری تهران در دوره ششم مدیریت شهری و همکاری سایر دستگاه های مربوطه، پاکسازی صورت گرفت و بدین ترتیب شهرداری منطقه دو تهران در دره فرحزاد کارهای مثبت زیادی انجام داد که این کارهای مثبت ادامه دارد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران اشاره کرد: دره فرحزاد این امکان را دارد که به یک مکان تفریحی و گردشگری خوب در شهر تهران تبدیل گردد و مدیریت شهری تهران در دوره ششم نیز تمام تلاش خودرا دراین زمینه خواهدنمود.
نادعلی در ادامه از سرای محله «پونک» بازدید کرد و ضمن تاکید بر استفاده از ظرفیت سراهای محله اظهار داشت: مدیریت شهری تهران در دوره ششم تلاش خواهدنمود به سراهای محلات نگاه ویژه ای داشته باشد؛ نکته قابل توجه رویکرد خوب شهردار منطقه دو تهران به محلات این منطقه است و سرای محله پونک می تواند گسترش فرهنگ در این محله را همراه داشته باشد؛ نزدیک یک میلیارد تومان هزینه این سرای محله شده است که این پروژه پیشرفت خوبی داشته و در بودجه سال آینده نیز باید به موضوع پیشرفت پروژه سرای محله پونک توجه گردد.
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: امیدواریم تا سال ۱۴۰۲ یک سوله ورزشی بانوان مجهز در این مکان راه اندازی شود و باید به محلات با رویکرد ایرانی ـ اسلامی توجه ویژه ای شود و سپس هویت محلات را مورد توجه قرار دهیم.
وی سپس از پل معلق پارک پردیسان در بوستان نهج البلاغه بازدید و در حاشیه این بازدید اظهار داشت: باید گردشگری در تهران در شهرداری تهران مورد توجه ویژه ای قرار بگیرد؛ این مساله نیازمند فراهم کردن زیر ساخت مناسب می باشد و تعطیلی مراکز گردشگری در شهر تهران موضوعی است که به شهر لطمه جدی می زند و در شورای اسلامی شهر تهران پیگیر رفع مشکلات محلهای گردشگری هستیم.
1401/08/12
14:50:24
0.0 / 5
436
تگهای خبر: پروژه , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد