فردا آخرین فرصت اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی

فردا آخرین فرصت اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی

به گزارش بکسیها، وزارت راه و شهرسازی با بیان نتایج آزمون های تستی شهریور سالجاری آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردانها و معماران تجربی از شرکت کنندگان خواست تا در صورت مشاهده تناقض در نتایج آزمون، موارد را تا تاریخ ۱۹ آبان اعلام کنند.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی در اطلاعیه ای ضمن اعلام نتایج آزمون های تستی شهریور سالجاری آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردانها و معماران تجربی از شرکت کنندگان خواست تا در صورت مشاهده تناقض در نتایج آزمون، موارد را تا تاریخ ۱۹ آبان اعلام کنند.
در اطلاعیه این دفتر آمده است: «بدینوسیله به اطلاع می رساند، نتایج مجموعه آزمون های تستی شهریورماه ۱۴۰۱ استخراج شده و شرکت کنندگان در این دوره از آزمون ها می توانند از ساعت ۱۶ روز دوشنبه مورخ ۱۶ آبان با رفتن به سامانه آزمون ها به آدرس الکترونیکی inbr.ir و بعد از مطالعه دستورالعمل اجرایی اعلام نتایج و اطلاع از مفاد آن، نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام نمایند.
لازم به ذکر است نتایج آزمون های موصوف بعد از بررسی کامل تمامی اعتراضات واصله از جانب شرکت کنندگان و کنترل های مکرر از جانب کمیته های تخصصی مربوطه و لحاظ کردن نتایج آنها در کلید سوالات به دست آمده قطعی است، درصورتیکه داوطلبی بعد از بررسی پاسخنامه خود و مقایسه آن با آنچه که در کارنامه درج و عرضه شده است تناقضی را مشاهده کند، می تواند درخواست بررسی دوباره پاسخنامه را به صورت کتبی با ذکر مشخصات فردی در قالب فرم پیوست حداکثر تا تاریخ ۱۹ آبان به نشانی تهران صندوق پستی شماره ۱۴۷۳- ۱۴۱۵۵ (شرکت خدمات آموزشی سازمان سنجش) ارسال نماید.
به لحاظ برنامه ریزی های انجام شده به درخواست هایی که پس از تاریخ مقرر ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد. بدیهی است در صورت بررسی درخواست ها و وارد بودن اعتراضات، نتیجه آن در پاسخنامه اعمال و نتیجه به دست آمده مجدداً در کارنامه داوطلب اعمال می شود. لازم به ذکر است نظر به موافقت معاونت مسکن و ساختمان، در جهت مساعدت با شرکت کنندگان به علت شرایط حاکم بر آزمون ناشی از بیماری های واگیردار، حائزین نمرات ۴۸ و ۴۹ نیر مشروط به گذراندن دوره های آموزشی بعنوان قبول شدگان در آزمون تلقی می شوند. دستورالعمل دوره های آموزشی مذکور متعاقبا به ادارات کل راه و شهرسازی و سازمان های نظام مهندسی و کاردانی ساختمان استان ابلاغ خواهد گردید. همینطور نتایج آزمون رشته معماری – طراحی به علت تصحیح غیرماشینی و دستی آنها، که پیشبینی می شود تا پایان آذرماه به طول بینجامد متعاقبا اعلام می شود.
خاطرنشان می شود، گواهی قبولی صرفا یکی از مدارک لازم برای صدور پروانه اشتغال به کار بوده و سایر مدارک مورد نیاز توسط ادارات کل راه و شهرسازی و واحدهای صدور پروانه اشتغال، کنترل و بررسی خواهد شد. بدیهی است صِرف قبولی در آزمون بدون احراز سایر شرایط، تعهدی برای صدور پروانه اشتغال به کار ایجاد نمی کند».1401/08/19
11:33:32
0.0 / 5
466
تگهای خبر: آموزش , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد