مدیرعامل شركت كنترل ترافیك شهرداری تهران مطرح كرد

ماجرای ثبت جرائم اشتباه توسط دوربین های طرح ترافیک

ماجرای ثبت جرائم اشتباه توسط دوربین های طرح ترافیک

به گزارش بکسیها، مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران در رابطه با انتشار اخباری در خصوص ثبت جرائم اشتباه رانندگان توسط دوربین های طرح ترافیک توضیحاتی عرضه داد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا و بنابر اعلام سایت شهر؛ پوریا علیمردانی مدیر عامل شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران در توضیح انتشار برخی اخبار در خصوص ثبت جرائم اشتباه رانندگان وسایل نقلیه توسط دوربین های طرح ترافیک اظهار داشت: اواسط خردادماه بود که به سامانه های شهرداری تهران همچون سامانه تهران من حمله ای سایبری انجام شد و در همان زمان مصاحبه ای انجام دادم و در آن اعلام کردم که در قسمت کنترل ترافیک صدمه ای نداشتیم و شهروندان از این بابت خیالشان راحت باشد.
مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران اضافه کرد: داده های طرح ترافیک در همان روز ثبت می شود و هیچ داده ای از طرح ترافیک از دست نخواهد رفت و پس از آن اعمال ورود به طرح و جرائم صورت خواهد گرفت.
علیمردانی افزود: داده ها بعد از تاخیر چند روزه در حساب شهروندان نشست و تراکنش های آن بر مبنای تعرفه طرح ترافیک در تهران انجام و صورتحساب شد و اخباری که چند روز گذشته در رسانه ها مطرح شده، برای روزهای گذشته است و جدید نیست.
وی با تکیه بر این مورد که پلاک خودرو شهروندان به شکل هوشمند خوانده و داده ها در ۳ مرحله به شکل دقیق ثبت می شود، بیان نمود: امکان دارد در این سیستم ها یک حرف و یا یک عدد به اشتباه درج شود، اما مبحث هک به هیچ عنوان مطرح نیست.
مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران در پاسخ به این سؤال که اگر شهروندی متضرر شد به چه شکل می تواند درخواست رسیدگی کند، اضافه کرد: شهروندان باید به بخش پشتیبانی سایت تهران من و پس از آن به بخش خودرو رجوع و در روش دوم هم شهروندان می توانند با تماس با شماره ۱۳۷ پیام اعتراض خویش را ثبت کنند.
منبع:

1401/08/20
14:09:55
0.0 / 5
482
تگهای خبر: دوربین , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد