احیای کمیته انتقال و تدفین اجساد در سازمان بهشت زهرا(س)

احیای کمیته انتقال و تدفین اجساد در سازمان بهشت زهرا(س)

به گزارش بکسیها، جلسه مشترک سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران و سازمان بهشت زهرا(س) با هدف افزایش تعاملات و تقویت توان عملیاتی در زمان وقوع بحران، برگزار گردید.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، در نشست مشترکی که در محل سازمان بهشت زهرا(س) برگزار شد، موضوع هایی چون استفاده از ظرفیت های طرفین همچون نحوه ی استفاده از پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران و سایر ظرفیت هایی که در سازمان وجود دارد برای تقویت توان عملیاتی و اجرایی سازمان بهشت زهرا(س) و همینطور افزایش توان عملیاتی سازمان بهشت زهرا(س) در جهت مدیریت بحران های بزرگ، متوسط و کوچک از راه ایجاد ساختار مناسب شامل سه بخش عمده HSE، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل مورد توافق قرار گرفت.
به گزارش شهر، احیای کمیته انتقال و تدفین اجساد در سازمان بهشت زهرا(س) بعنوان یکی از کمیته های فنی و تخصصی زیرمجموعه کارگروه خدمات عمومی ستاد مدیریت بحران شهر تهران یکی دیگر از موضوع هایی بود که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد که در نخستین فرصت این کارگروه و کمیته فعال شوند.
تبادل مستندات پیشین به منظور سیاست گذاری و نحوه ی استفاده از پایگاه های مدیریت بحران برای انتقال متوفیان در زمان وقوع بحران موضوعات دیگری بود که در این نشست در رابطه با آنها بحث و تبادل نظر انجام شد.1401/09/03
17:03:59
0.0 / 5
458
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد