تعیین سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن

تعیین سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن

به گزارش بکسیها، به دنبال انتقال علیرضا فخاری از سازمان ملی زمین و مسکن به استانداری تهران، سرپرست وزارت راه و شهرسازی در حکمی ارسلان مالکی را بعنوان سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن منصوب نمود.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، امروز ۹ آذرماه با حضور شهریار افندی زاده ـ سرپرست وزارت راه و شهرسازی، عباسی اصل معاون مسکن و ساختمان، فرزانه صادق مالواجرد ـ معاون شهرسازی و معماری و دیگر معاونان وزارت راه و شهرسازی، مراسم تودیع و معارفه سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن برگزار و ارسلان مالکی از طرف سرپرست وزارت راه و شهرسازی به عنوان سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن معرفی گردید.
در این مراسم، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات علیرضا فخاری ریاست پیشین سازمان ملی زمین و مسکن، طی حکمی ارسلان مالکی به عنوان سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن منصوب گردید.
قبل از این علیرضا فخاری در سمت ریاست این سازمان حضور داشت که اکنون به عنوان استاندار تهران فعالیت می کند.
در این مراسم سرپرست وزارت راه و شهرسازی خواهان اهتمام ویژه در تامین اراضی نهضت ملی مسکن شد.
بدین سبب گزارش، تا حالا حدود ۵۷ هزار هکتار زمین از طرف سازمان ملی زمین و مسکن برای پروژه راه اندازی ۴ میلیون واحد مسکونی شناسایی شده و ۲۴ هزار هکتار در اختیار این طرح قرار گرفته است. این مقدار زمین برای ساخت ۱.۵ میلیون واحد کفایت می کرد اما باتوجه به سیاست کاهش تراکم واحدها این ظرفیت نیز کمتر شده است.
منبع:

1401/09/10
13:56:32
0.0 / 5
558
تگهای خبر: پروژه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد