نادعلی در دیدار با هیات مدیره نظام پرستاری تهران عنوان كرد

ساخت و نصب سردیس شهدای پرستار در معابر تهران

ساخت و نصب سردیس شهدای پرستار در معابر تهران

بکسیها: به گزارش بکسیها، سخنگوی شورای شهر تهران ضمن اشاره به نام گذاری معابر شهر تهران به نام شهدای پرستار تهران، اظهار داشت: مبحث نام گذاری بعضی از معابر شهر تهران را به نام مبارک شهدای پرستار در شورای اسلامی شهر تهران به صورت جدی دنبال خواهم کرد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، علیرضا نادعلی ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و گرامیداشت روز و هفته پرستار به همراه هیات مدیره نظام پرستاری تهران از بخش های مختلف بیمارستان بقیه الله (عج) بازدید و از پرستاران این بیمارستان قدردانی نمود.
بر طبق این گزارش، بعد از بازدید از بخش های مختلف بیمارستان، علیرضا نادعلی به همراه حمید صاحب مدیر اداره کل سلامت شهرداری تهران با امین کوهساریان رئیس هیات مدیره نظام پرستاری تهران دیدار نمود که در ابتدای این دیدارکوهساریان ضمن عرضه گزارش عملکرد یکساله هیات مدیره نظام پرستاری تهران از درخواست پرستاران تهران در زمینه های مختلف از مدیریت شهری تهران سخن گفت.
علیرضا نادعلی سخنگو و نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران هم ضمن تبریک روز و هفته پرستار از ایثار پرستاران در طول دوران کرونا تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: پرستاران در دوران کرونا شجاعت و ایثار را مفهوم کردند و همه شاهد شجاعت کادر درمان در مقابله با بیماری منحوس کرونا بودند و در این راه کادر درمان شهدای زیادی را تقدیم کردند.
وی ادامه داد: مدیریت شهری تهران موظف است به کادر درمان و به خصوص پرستاران عزیز شهر تهران خدمات رسانی کند و تلاش خواهیم کرد در قسمت های مختلف همکاری خوبی با پرستاران شهر تهران داشته باشیم تا مشکلات این عزیزان حل شود.
نادعلی در ادامه اظهار داشت: یکی از موضوعات مهم در شهر تهران که می تواند کمک خوبی به پرستاران باشد حضور پرستاران در رویدادهای فرهنگی شهر تهران است؛ بنابراین برگزاری رویدادهای فرهنگی برای پرستاران می تواند با کمک شهرداری تهران صورت بگیرد تا پرستاران عزیز شهر تهران به همراه خانواده در این رویدادهای فرهنگی شرکت کنند؛ همینطور پیگیر راه اندازی فرهنگسرای مخصوص پرستاران در شهر تهران خواهیم بود.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران اضافه کرد: در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران آماده همکاری با محوریت خدمت رسانی به پرستاران شهر تهران هستیم؛ همینطور مبحث ترافیکی اطراف بیمارستان بقیه الله (عج) هم باید حل شود که شهرداری منطقه ۳ تهران هم باید در این حوزه اقدامات لازم را به صورت کارشناسی انجام دهد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران افزود: باید به بهترین شکل از مقام پرستار در شهر تهران تکریم شود؛ بنابراین در همین زمینه سازمان زیباسازی شهرداری تهران را مکلف خواهیم کرد تا ساخت سردیس و یادبود شهدای پرستار و نصب این المان ها را در میادین و معابر شهر تهران را در دستور کار خود قرار دهد.

طبق گزارش روابط عمومی شورای شهر تهران، او در آخر اظهار داشت: آماده همکاری بین مدیریت شهری تهران و سازمان نظام پرستاری هستیم تا بتوانیم بعضی از درخواست های پرستاران شهر تهران را بنا به اولویت و ورود مدیریت شهری تهران به موضوعات حل نماییم.


منبع:

1401/09/12
10:18:02
0.0 / 5
541
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد