درخواست عضو شورا از شهرداری برای اعلام زمان ورود اتوبوس های جدید به تهران

درخواست عضو شورا از شهرداری برای اعلام زمان ورود اتوبوس های جدید به تهران

به گزارش بکسیها، رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران بر ضرورت عرضه گزارش زمان بندی ورود اتوبوس های جدید و اورهال شده توسط شهرداری تهران به شورای شهر تاکید کرد.


سید جعفر تشکری هاشمی در گفتگو با ایسنا، در مورد وعده های شهرداری تهران در مورد ورود اتوبوس های جدید به پایتخت اظهار داشت: به قول مسؤلان شهرداری تهران، دولت ۶۰۰۰ دستگاه اتوبوس را خریداری نموده است که از این تعداد، تنها ۲۰۰ دستگاه آن به شهرداری تهران تحویل داده شده است و بر مبنای پیشبینی های انجام شده، می بایست تا آخر سال ۴۰۰ دستگاه دیگر هم به این ناوگان اضافه شود.
وی با اشاره به اینکه در مجموع تا پایان این دوره مدیریت شهری باید ۶۰۰۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی تهران اضافه شود، اضافه کرد: مساله مورد تأکید، اورهال اتوبوس های موجود است که باید با جدیت در دستور کار قرار گیرد تا بتوانیم جمعاً حدود ۱۰ هزار دستگاه اتوبوس فعال را در ناوگان اتوبوسرانی تهران داشته باشیم.
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران ضمن اشاره به نقش نظارتی شورای شهر، اظهار داشت: از شهرداری خواستیم تا برنامه زمان بندی دقیقی از اقدامات قابل انجام به ما اعلام نماید تا بدانیم در بازه های زمانی چند ماهه چه تعداد اتوبوس، مقرر است به شهر اضافه و چه تعداد اورهال شود.
منبع:

1401/10/07
09:16:32
0.0 / 5
625
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد