مشاور عالی قرارگاه مركزی مهارت آموزی ستاد كل نیروهای مسلح:

یک میلیون و 300 هزار سرباز در طرح مهارت آموزی آموزش دیدند

یک میلیون و 300 هزار سرباز در طرح مهارت آموزی آموزش دیدند

به گزارش بکسیها، مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح، اظهار داشت: بیشتر از یک میلیون و 300 هزار سرباز در طرح مهارت آموزی نیروهای مسلح مهارت های فنی را کسب کردند.به گزارش بکسیها به نقل از مهر، سردار موسی کمالی مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح بامداد امروز با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی استان مازندران در ساری از اقدامات و کارهای طرح مهارت آموزی سربازان وظیفه در سطح نیروهای مسلح استان بازدید نمود.
سردار کمالی با اعلان اینکه مهارت آموزی سربازان وظیفه در نیروهای مسلح تا پایین ترین سطح گسترش یافته است، اضافه کرد: در این خصوص با ۲۶ سازمان تفاهم نامه همکاری امضا شده و صدا و سیما به عنوان دستگاه متولی فرهنگ در ترویج این طرح ملی با نیروهای مسلح همکاری می کند.
مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح با اعلان اینکه این طرح در شورای اشتغال تصویب و از طرف رییس محترم جمهوری به کلیه نیروهای مسلح و دستگاه های دولتی ابلاغ گردید، اضافه کرد: برای همه سازمان ها تکلیف تعیین شد و تا حالا بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار سرباز در این طرح تحت آموزش و مهارت فنی قرار گرفتند.
وی افزود: بیش از ۷۵۰ هزار گواهینامه مهارت برای فراگیران در این طرح صادر شده و وارد بازار کار شده اند.
سردار کمالی با اشاره به این که به جهت اینکه بتوانیم شعار هر سرباز یک مهارت را تحقق ببخشیم، هیچ سربازی بدون کسب مهارت از نیروهای مسلح ترخیص نخواهد شد به خانواده ها برای تشویق و تشویق فرزندانشان در امتداد شرکت در این طرح ملی تاکید نمود.
کمالی از تحت پوشش قرار دادن سربازان به مدت ۳ سال با رصد، حمایت، هدایت و تسهیلگری با پرداخت وام های خود اشتغالی آگاهی داد و اضافه کرد: تا حالا بیش از ۶۰ هزار فراگیر برای گرفتن وام اشتغالزایی ثبت نام کرده اند.


منبع:

1401/10/12
18:23:53
0.0 / 5
631
تگهای خبر: آموزش , بازی , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد