انتقاد خزانه دار شورای شهر از سیاسی کاری برخی رسانه ها در مبحث آلودگی هوا

انتقاد خزانه دار شورای شهر از سیاسی کاری برخی رسانه ها در مبحث آلودگی هوا

به گزارش بکسیها، خزانه دار شورای شهر تهران با انتقاد از سیاسی کاری رسانه های اصلاح طلب در مبحث آلودگی هوا اظهار داشت: آیا در آلودگی هوا فقط شهردار تهران مسئول است؟ من در این ۱۶ سال منتقد بوده ام اما خدایی هم وجود دارد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، حبیب کاشانی در یکصد و نوزدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه من با خط و ربط ها کار ندارم اظهار داشت: در یک دوره ۴۴ ساله و این فرایند زمانی، همه ما دست اندرکار برای رفع آلودگی هوا بودیم، یعنی از شورای اول و شورای پنجم که کاملا در اختیار آنها بود و شورای سوم و چهارم که مشترک بودیم و عملکردی که در دوره ریاست جمهوری حداقل بیشتر از ۲۰ سال، سازمان محیط زیست و زیرمجموعه دولت تحت تفکر آن دوستان، می بینیم که امروز درحال اجرای نمایش هستند.
خزانه دار شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه نمی دانم چگونه بگویم که در مورد جان آدمها صحبت می نماییم، اضافه کرد: ما به بهانه جان آدمها توجیه می نماییم، اگر این نامه به سران قوا را که ما نوشتیم، چهار سال پیش نوشته بودید ما امروز می نوشتیم پیرو آن نامه ها، این نامه را ارسال کرده ایم.
وی با تاکید بر این که این تعداد دستگاههای مسئول را باید کسی مدیریت کند تصریح کرد: آیا در آلودگی هوا فقط شهردار تهران مسئول است؟ من در این ۱۶ سال منتقد بوده ام اما خدایی هم وجود دارد.
این عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: شورا نامه ای را به سران قوا ارسال کرده که نخ تسبیحی ایجاد شود تا کسی که ترک فعل کرده را بازخواست کنند و برخی رسانه ها گفتند مشکل این هست که آقای زاکانی ناکارآمد است.
وی افزود: من خط و ربط ها را نمی دانم اما می گویم که آقای رئیس جمهور این گره به دست شما باز می شود؛ یک نفر را بعنوان نخ تسبیح در نظر بگیرید و بازخواست انجام دهید چونکه دنیا با برنامه ریزی آلودگی هوا را کمرنگ کرده و در کشور برای کسانی که یک نمونه آن سردار سلیمانی است، مقابله با آلودگی هوا کاری ندارد مشروط بر این که دنبال بهانه نباشیم و دیگران را بد جلوه ندهیم، رفتاری که در دو روز گذشته در بعضی رسانه ها اتفاق افتاده مساله شورا نبوده و مشکل ما اینست که این آلودگی منجر به مرگ انسان ها می شود.
کاشانی تاکید کرد: در مورد کمیسیون برنامه و بودجه که جلسات پیش در شورا عنوان شد، این برداشت شده که من نسبت به آقای اقراریان تعرضی در کلام داشتم و به هیچ عنوان این گونه نبوده و من از ایشان عذرخواهی می کنم.
منبع:

1401/10/13
15:19:51
0.0 / 5
574
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد