یك عضو شورای شهر تهران:

شهرداری تنها دستگاه مسئول آلودگی هوا نیست

شهرداری تنها دستگاه مسئول آلودگی هوا نیست

به گزارش بکسیها، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران با انتقاد از رفتار مدعیانی که سال ها مسئولیت امور را بر عهده داشته اند اظهار داشت: عده ای پول می گیرند تا مانع پیشرفت کشور شوند.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، محمد آخوندی با اشاره به قانون هوای پاک اظهار داشت: شهرداری تنها دستگاه مسئول در زمینه آلودگی هوا نیست و همه دستگاهها خصوصاً دولتی ها نقش مهم و اساسی در حل این مشکل دارند.
وی ادامه داد: امروز کسانی دم از استیضاح می زنند که سالهای سال خود مسئولیت امور را بر عهده داشته و عموماً بجای خدمت به مردم رویکرد سیاسی را در دستور کار خود قرار داده بودند.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا اظهار داشت: این افراد در چهار سال مسئولیت خود پایتخت را در همه حوزه ها ۴۰ سال از سیر پیشرفت و توسعه عقب انداختند.
وی اشاره کرد: مدیریت شهری دوره قبل اتوبوس های فعال را هم به بالای یک سوم کم کرد و برای توسعه مترو و افزایش واگن ها هم کاری نکرد.
طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر تهران، آخوندی اضافه کرد: برخی آقایان پول می گیرند تا مانع از پیشرفت کشور شوند و به اعتقاد من این وظیفه تعریف شده برای آنهاست.
منبع:

1401/10/15
20:25:10
0.0 / 5
369
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد