سخنگوی مركز فوریت های پزشكی اصفهان:

سوانح رانندگی روز جمعه اصفهان ۲۵ مصدوم برجا گذاشت

سوانح رانندگی روز جمعه اصفهان ۲۵ مصدوم برجا گذاشت

بکسیها: سخنگوی مرکز فوریت های پزشکی اصفهان از مصدوم شدن 25 نفر در سوانح رانندگی بامداد امروز آگاهی داد.عباس عابدی در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت: حادثه تصادف یک دستگاه اتوبوس با کامیون حمل سوخت در جاده اصفهان به سمت پل خورزوق ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه بامداد امروز به مرکز فوریت های پزشکی اعلام گردید.
وی با اعلان اینکه سه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به محل حادثه اعزام شد، اضافه کرد: مصدومان این سانحه رانندگی ۱۱ نفر شامل ۲ نفر خانم و ۹ نفر مَرد بودند که چهار نفر آنان به بیمارستان گلدیس شاهین شهر و هفت نفت به بیمارستان ۹ دی منظریه خمینی شهر منتقل شدند.
سخنگوی مرکز فوریت های پزشکی اصفهان با اشاره به تصادف رخ به رخ ۲ دستگاه خودروی سواری در محور زیار- سرخط هرمدان طی بامدادان امروز، اظهار داشت: در این حادثه نیز هفت نفر مصدوم شدند.
عابدی افزود: مصدومان شامل پنج نفر آقا و ۲ نفر خانم بین سنین ۲۰ تا ۳۵ سال بودند که با سه دستگاه آمبولانس به بیمارستان های فارابی و کاشانی اصفهان منتقل شدند.
وی افزود: در تصادف رخ به رخ ۲ دستگاه خودروی سواری در محدوده خیابان آبشار سوم روبروی دنارت نیز هفت نفر گرفتار مصدومیت شدند.
سخنگوی مرکز فوریت های پزشکی اصفهان با اعلان اینکه مصدومان شامل سه نفر آقا و سه نفر خانم بین سنین ۲۰ تا ۳۰ سال و یک کودک ۱۱ ساله بودند، اضافه کرد: این افراد نیز به بیمارستان الزهرا انتقال یافتند.
عابدی با اشاره به این که نشت گاز سبب انفجار یک واحد ساختمان در کنار گذر خیام شد، گفت: بر اثر این انفجار یک خانم ۵۰ ساله مصدوم و به بیمارستان الزهرا منتقل شد.
وی اضافه کرد: حادثه انفجار کپسول گاز در کبوتر آباد نیز به سوختگی یک خانم و یک آقا انجامید که این افراد به جهت سوختگی بالای ۵۰ درصد به بیمارستان سوانح سوختگی امام موسی کاظم (ع) منتقل شدند.
سخنگوی مرکز فوریت های پزشکی اصفهان اظهار داشت: در مبارکه نیز بر اثر مسمومیت با گاز CO به سبب استفاده از پیک نیک در حمام یک خانم و یک کودک دختر به بیمارستان محمد رسول الله این شهر منتقل شدند.

1401/11/07
19:24:05
0.0 / 5
541
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد