فرمانده انتظامی استان سمنان:

وقوع 7 عملیات پلیسی در استان سمنان

وقوع 7 عملیات پلیسی در استان سمنان

به گزارش بکسیها، فرمانده انتظامی استان سمنان از انجام هفت مأموریت ویژه پلیسی در سطح استان اطلاع داد و اظهار داشت: دستگیری مزاحمان نوامیس مردم، کشف قاچاق سوخت و مواد مخدر همچون مهم ترین این موارد هستند.به گزارش بکسیها به نقل از مهر، سردار عبدالله حسنی شامگاه دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران و اصحاب رسانه به میزبانی فرماندهی انتظامی استان سمنان ضمن بیان این که طی ۴۸ ساعت گذشته هفت عملیات ویژه پلیسی در سطح استان به انجام رسیده است، اظهار داشت: این عملیات ها دو مورد شاهرود، دو مورد سمنان، یک مورد سرخه، یک مورد گرمسار و یک مورد دامغان اتفاق افتادند و در همگی موارد متخلفان دستگیر شدند.
وی ضمن بیان این که مزاحم نوامیس مردم در شهر سمنان به دام پلیس افتادند، اضافه کرد: پنج راکب موتور سوار که در محدوده مدرسه دخترانه مسکن مهر این شهر برای دختران دانش آموز مزاحمت ایجاد می کردند، شناسایی و دستگیر شدند چون که امنیت روانی شهروندان و حفظ رعایت حقوق شهروندی مردم همواره مورد تاکید است.
فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان این که مأموران کلانتری ۱۲ سمنان فرد اراذل و اوباش و عامل مزاحمت برای نوامیس مردم را دستگیر کردند، اظهار داشت: در سوابق این متهم مواردی همچون سرقت و شرارت به چشم می خورد و جان، مال و نوامیس مردم خط قرمز پلیس به حساب می آید و با این گونه مصادیق ناامنی به صورت جد برخوردهای لازم صورت خواهد گرفت.
حسنی از کشف پنج هزار و ۵۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق از یک دستگاه خودروی کامیونت فوتون سفید رنگ به ارزش یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در گرمسار اطلاع داد و خاطرنشان کرد: متهم پس از تعقیب و گریز دستگیر و با عنایت به سوابق کیفری مختلف در این حوزه، به دستور قضایی روانه زندان شد.
وی با اشاره به اینکه سارق سابقه دار و حرفه ای قطعات و محتویات داخل خودرو در شهر سرخه دستگیر شد، اضافه کرد: سارق در ادامه با مشاهده مستندات و ادله موجود در پرونده و با تحقیقات فنی به ۵۰ فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در سطح استان سمنان اعتراف کرد که تلاش ها برای مال خر و سایر متهمان پرونده در تهران ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان سمنان از توقیف یک دستگاه موتورسیکلت هوندا ۲۵۰ سی سی قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در شاهرود اطلاع داد و اظهار داشت: دو نوجوان ۱۵ و ۱۶ ساله که با انتخاب طعمه های خود از سایت دیوار مبادرت به سرقت موتورسیکلت های گران قیمت در شهرهای مختلف می کردند هم در شاهرود دستگیر شدند.

حسنی با اشاره به اینکه قاچاقچیان مواد مخدر در انتقال مواد از راه محورهای مواصلاتی استان سمنان به سمت استان گلستان ناکام ماندند، خاطرنشان کرد: با اطلاعات لازم از پلیس استان یزد در خصوص انتقال مواد مخدر از این خطه به سمت دامغان مبحث در دستور کار قرار گرفت.
وی ضمن بیان این که رد پای یک دستگاه خودروی پژو پارس توسط مأموران شناسایی و عملیات تحت تعقیب و مراقبت انجام شد، اضافه کرد: در نهایت با شلیک پلیس خودرو متوقف و در بازرسی از آن ۲۰۱ کیلو و ۲۵۰ گرم حشیش و ۳۲ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک کشف و راننده خاطی بازداشت شد.


منبع:

1401/11/11
08:56:54
0.0 / 5
565
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد