راه اندازی بازارهای موقت برای عرضه میوه و مایحتاج عمومی در نوروز و ماه رمضان

راه اندازی بازارهای موقت برای عرضه میوه و مایحتاج عمومی در نوروز و ماه رمضان

به گزارش بکسیها، مدیران عامل سازمان های ساماندهی مشاغل و فرآورده های کشاورزی شهرداری های کشور، آمادگی این سازمان ها را برای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان در عرضه محصولات و فراورده های کشاورزی و مایحتاج عمومی در روزهای نوروز و ماه مبارک رمضان اعلام نمودند.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، نشست تخصصی مدیران عامل سازمانهای میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهرداری کشور به منظور تبادل تجربیات، بیان دیدگاه ها و پیشنهادهای اجرایی در مورد ارتقای خدمت رسانی این سازمان ها به شهروندان در روزهای عید نوروز و ماه مبارک رمضان با حضور معاونان سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، معاون شهرداری تهران روز گذشته در شهر تهران برگزار شد.

در این جلسه برنامه های شهرداریها در مورد دسترسی ساده اقشار مختلف شهرها به میوه، مواد پروتئینی و مایحتاج عمومی باکیفیت مطلوب و قیمت مناسب در روزهای نوروز و ماه مبارک رمضان تشریح و در مورد ابعاد مختلف این موضوعات تبادل نظر صورت گرفت. همینطور نمایندگان سازمان شیلات ایران و اتاق تعاون ایران هم گزارش هایی از ظرفیت های موجود برای همکاری در عرضه محصولات در بازارهای زیرمجموعه شهرداری ها بیان نمودند.

در ادامه این جلسه مدیران عامل سازمان های میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهرداری ها آمادگی خویش را برای خدمت رسانی مطلوب به مردم و همینطور ارتقای خدمات در روزهای نوروز و ماه مبارک رمضان در همکاری با دستگاههای استانی برپایه ضوابط و مقررات مربوطه اعلام نمودند.

برپایه گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، همینطور مقرر شد راه اندازی بازارهای موقت عرضه محصولات و فراورده های کشاورزی و مایحتاج عمومی با هدف ارزان سازی و کاهش قیمت محصولات، عرضه مستقیم کالا توسط تولید کنندگان و دسترسی ساده اقشار مختلف مردم به مایحتاج عمومی با فوریت در دستور کار شهرداری ها با همکاری سایر دستگاه ها و ارگان های ذی ربط قرار گیرد.
منبع:

1401/12/04
12:28:20
0.0 / 5
374
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد