رئیس جمعیت هلال احمر كشور:

اغلب اموال جمعیت هلال احمر مولد سازی خواهد شد

اغلب اموال جمعیت هلال احمر مولد سازی خواهد شد

بکسیها: به گزارش بکسیها، نیشابور ـ رییس جمعیت هلال احمر کشور اظهار داشت: در املاک جمعیت هلال احمر کسی نمی تواند تصرفی بوجود آورد و اغلب اموال سازمان هلال احمر کشور را مولد سازی خواهیم کرد.به گزارش بکسیها به نقل از مهر، پیرحسین کولیوند شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در املاک جمعیت هلال احمر کسی نمی تواند تصرفی بوجود آورد و بر طبق تصمیم گرفته شده اغلب اموال سازمان هلال احمر کشور را مولد سازی خواهیم کرد.
رئیس جمعیت هلال احمر کشور با اعلان اینکه طرح مولدسازی را به نفع سازمان هلال احمر است افزود: ما هر جایی که ملکی به عنوان بایر داشته باشیم آنرا مولد خواهیم کرد و در تمام استانهای کشور برای تمام املاک پروژه های مختلفی درحال تعریف است که بعد از تصویب در شورای عالی هلال احمر، مولدسازی خواهیم کرد.
وی اضافه کرد: جمعیت هلال احمر در تمام مسائل اجتماعی ورود خواهدنمود و به سهم خود مسئولیت اجتماعی خودرا ایفا می کند و بر طبق بیانیه گام دوم انقلاب، سازمان جوانان و سازمان داوطلبان هلال احمر در قالب تفاهم نامه ای با وزارت آموزش وپرورش در مدارس کشور درحال ایفای نقش خود است.
کولیوند بیان کرد: خانه های هلال در کشور علاوه بر امداد و نجات در زمینه استواری خانواده، حرمت بزرگان و کمک به آنان، حفظ ارزش های دینی و ملی ورود کرده اند و درحال فعالیت هستند و الان ۶ هزار خانه هلال فعال در کشور داریم که در تلاش هستیم تا در آینده این تعداد به ۵۰ هزار خانه هلال در کشور افزایش پیدا کند.
رئیس جمعیت هلال احمر کشور با اشاره به کمک رسانی جمعیت هلال احمر ایران در زلزله ترکیه و سوریه اظهار داشت: ۱۰۰ کشور دنیا در زلزله اخیر سوریه و ترکیه نیروهای امدادی اعزام کردند که در میان تمام کشورها، صلیب سرخ جهانی تنها از جمهوری اسلامی ایران بدلیل خدمات فوق العاده مان قدردانی نمود.
وی با اشاره به سانحه ایجاد شده برای سجادی وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: بالگردهای جمعیت هلال احمر بیشتر امدادی و تدارکاتی هستند و ما منتظر هستیم تا جعبه سیاه بالگرد وزیر ورزش در کرمان بازخوانی شود و نظر کارشناسان دراین زمینه بیان شود.
کولیوند افزود: روال استفاده از بالگردهای جمعیت هلال احمر برای کارکنان و مسئولین وجود دارد و منعی برای آن وجود ندارد و در هر کاری ممکنست اتفاقاتی بوجود بیاد و صنعت هوانوردی نیز این مشکلات را دارد.
رئیس جمعیت هلال احمر کشور اضافه کرد: به عقل کسانی که میگویند بالگرد وزیر ورزش ۴ نفره بوده و ۱۸ نفر سوار آن شده اند شک کنید و بالگرد مورد استفاده وزیر ورزش MI۱۷ بوده که روزی ۴ تن بار جا به جا می کند و همین طور فضای مناسبی برای نشستن افراد دارد.
وی اظهار داشت: فضای مجازی امروز به میدان نبرد تبدیل گشته است و تحریف های گوناگونی را نیز مطرح می کند و امروز مرزهای تحکیم خانواده ها را نیز شکسته است.
کولیوند با اشاره به معیشت کارکنان جمعیت هلال احمر در کشور اشاره کرد: مظلوم ترین پرسنل در تمام دستگاه های اداری کشور، پرسنل جمعیت هلال احمر کشور هستند که بنا داریم تا در فروردین ماه فوق العاده ها را به سقف خود برسانیم تا کمکی به معیشت آنان بشود و همین طور بدنبال آن هستیم تا در مناسبت های مختلف هدایای مختلفی را نیز به این کارکنان پرداخت نماییم.
رئیس جمعیت هلال احمر کشور ابراز کرد: تجهیز انبارهای امداد نجات ما به سرعت خوبی در حال انجام می باشد و این روند در سال آینده با چشم انداز بهتری دنبال خواهد شد.
وی با اعلان اینکه در هلال احمر ایران هیچگونه تبعیضی مانع خدمات این سازمان نمی شود اظهار داشت: پارینه یک فرزند افغانی والدین خودرا گم کرده بود و هلال احمر ایران به مدت یکسال از این کودک افغانی مراقبت و نگهداری کرد و بعد از شناسایی خانواده او بوسیله مرز خراسان رضوی این کودک تحویل والدین خود شد.


منبع:

1401/12/13
09:59:02
0.0 / 5
541
تگهای خبر: آموزش , پروژه , خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد