فرمانده انتظامی استان سمنان:

انجام ۴عملیات پلیسی در استان سمنان

انجام ۴عملیات پلیسی در استان سمنان

به گزارش بکسیها، فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به اینکه طی شبانه روز گذشته چهار عملیات پلیسی در سطح استان به انجام رسید، اظهار داشت: در این عملیات ها شش نفر دستگیر شدند.به گزارش بکسیها به نقل از مهر، سرهنگ جلیل موقوفه ای ظهر پنج شنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی استان سمنان با اشاره به اینکه طی شبانه روز گذشته چهار عملیات ویژه پلیسی در سطح شهرهای استان سمنان به وقوع پیوسته است، اظهار داشت: این عملیات ها حوزه قاچاق کالا و دستگیری سارقان را در بر دارد.
وی ضمن بیان این که دو مورد از عملیات صورت گرفته به حوزه دامپزشکی، شبکه بهداشت، منابع طبیعی و سرقت اماکن عمومی را شامل می شود، اضافه کرد: در مجموع این عملیات انجام شده شش نفر دستگیر و پرونده آنها آن مراجع قضایی ارجاع داده شده است.
فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان این که در بازرسی از یک دستگاه خودرو عبوری وانت مزدا محور شاهرود ۳۵۰ کیلوگرم قارچ جنگلی ترافل کشف و راننده خاطی دستگیر شده است، اظهار داشت: ارزش این محموله طبق برآورد کارشناسان هفت میلیاردریال ارزیابی شده است.
موقوفه ای ضمن بیان این که در بازرسی از یک دستگاه خودرو خاور در محور سمنان_دامغان تعداد ۲۸ هزار جوجه یک روزه قاچاق به ارزش پنج میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال مورد شناسایی قرار گرفت، خاطرنشان کرد: راننده خاطی دستگیر و محموله تحویل اداره دامپزشکی شده است.
وی بابیان این که از دو دستگاه خودرو ایسوزو و نیسان سه هزار و ۸۸۰ لیتر شیر خام بدون مجوز بهداشتی توسط مأموران پاسگاه انتظامی افتر سرخه کشف و ضبط شد، اضافه کرد: این دو راننده دستگیر و خودرو ها توقیف شده است.
فرمانده انتظامی استان سمنان افزود: دو سارق حرفه ای اماکن عمومی شهر سمنان دستگیر و متهمان طی بازجویی فنی به انجام شش فقره سرقت اعتراف کردند.

1402/01/24
17:14:24
0.0 / 5
438
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد