توضیح زاکانی در رابطه با حواشی شرکت کنترل ترافیک تهران

توضیح زاکانی در رابطه با حواشی شرکت کنترل ترافیک تهران

به گزارش بکسیها، شهردار تهران در رابطه با حواشی شرکت کنترل ترافیک شهر تهران اظهار داشت: در مورد شرکت کنترل ترافیک نه ادغام و نه انحلالی وجود ندارد و فردا علل خویش را در شورا مطرح خواهیم کرد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، علیرضا زاکانی در حاشیه آئین بهره برداری از پروژه های فرهنگی، مذهبی و ورزشی منطقه ۱۹ در چارچوب پنجاه و دومین پویش «امید و افتخار» در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز در منطقه ۱۹ پنج پروژه فرهنگی، مذهبی راه اندازی شد که یکی از آنها مسجد حضرت ابوالفضل العباس بود. در چارچوب این پروژه ها سرای محله و مرکز آموزش و زمین ورزشی هم به بهره برداری رسید تا بتوانیم خدمات مناسب تری را به شهروندان این منطقه عرضه دهیم.
وی ادامه داد: یکی از نکاتی که شهر تهران از آن رنج می برد فاصله طبقاتی شمال و جنوب آن است که فاصله ای معنادار شده و این مورد در سرانه های خدماتی هم به روشنی دیده می شود. بر همین مبنا دقت ویژه ای به مناطق مرکزی، جنوب و شرق و غرب داریم و یکی از مناطقی که مورد توجه بوده، منطقه ۱۹ است که در آن زمینهای ذخیره شهری امکانی را فراهم می آورد تا این منطقه بعنوان دروازه شهر تهران با عنایت به فرصت های خوبی که دارد بعنوان یک ظرفیت مورد بهره برداری قرار گیرد. امیدواریم در این راه بتوانیم زندگی باکیفیت تری را برای شهروندان این منطقه رقم بزنیم.
شهردار تهران با اظهار امیدواری از این که با راه اندازی خط ۱۱ مترو و عبور آن از منطقه ۱۹ و همینطور بهره گیری از سایر ظرفیت ها در آینده نزدیک شاهد تغییر چهره این منطقه باشیم، اضافه کرد: برای پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز اهتمام ویژه ای در این منطقه صورت گرفته و پارسال هم توفیقات جدی حاصل شده است.
زاکانی در پاسخ به سوالی در مورد حواشی شرکت کنترل ترافیک شهر تهران که در جلسه گذشته شورا مورد بررسی قرار گرفت، اضافه کرد: در این خصوص نه انحلالی وجود دارد و نه ادغامی، در نامه پیشنهادی که ارسال شده بود هم نه ادغام و نه انحلال مطرح نبوده، فردا بامداد هم ادله خویش را در شورا اعلام خواهیم کرد.
وی در مورد مبحث صدور پروانه برای ساخت و سازها در شهر تهران هم اظهار داشت: تلاش خواهیم کرد زمان صدور پروانه را به زیر دو ماه کاهش دهیم. سال قبل ۴۴۰۰ افزایش پروانه را شاهد بودیم که این مهم هم بعد از ۱۰ سال وجود سیر نزولی صورت گرفت و عمده این افزایش ها هم در مناطق جنوبی و پایین دست شهر تهران بخصوص در بافت فرسوده بود. در واقع شاهد افزایش ۶۸ درصدی صدور پروانه در بافت فرسوده پارسال بوده ایم.



1402/01/26
15:20:19
0.0 / 5
430
تگهای خبر: آموزش , پروژه , خدمات , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد