با حضور رئیس دانشگاه تهران و شهردار تهران انجام شد

توافق برای راه اندازی 7000 واحد مسکونی در اراضی دانشگاه تهران

توافق برای راه اندازی 7000 واحد مسکونی در اراضی دانشگاه تهران

به گزارش بکسیها، تفاهمنامه همکاری و مشارکت در طرح، ساخت و سرمایه گذاری واحد مسکونی در اراضی متعلق به دانشگاه تهران برای تأمین مسکن اساتید جوان، اعضای هیأت علمی دانشگاه و کارمندان دانشگاه تهران بین دانشگاه تهران و شهرداری تهران منعقد گردید.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، تفاهمنامه همکاری و مشارکت در طرح، ساخت و سرمایه گذاری برای راه اندازی ۷۰۰۰ واحد مسکونی در اراضی متعلق به دانشگاه تهران برای تأمین مسکن اساتید جوان، اعضای هیأت علمی دانشگاه و کارمندان دانشگاه تهران بین دکتر سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران و دکتر علیرضا زاکانی شهردار تهران منعقد گردید.
بر طبق این تفاهمنامه، شناسایی و معرفی اراضی دارای سند قطعی مالکیت با قابلیت تخصیص به مبحث تفاهمنامه از جانب دانشگاه تهران صورت می گیرد و برای ساخت و سرمایه گذاری زمین معرفی شده توسط طرفین تفاهمنامه اقدام می شود.
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران به نمایندگی از شهرداری تهران و رئیس سازمان توسعه و سرمایه گذاری دانشگاه تهران به نمایندگی از دانشگاه تهران، مسئولیت پیشبرد مبحث تفاهمنامه و پیگیری تحقق آنرا برعهده دارند.
مدت زمان تفاهمنامه از زمان امضا ۵ سال تعیین شده است و در صورت توافق طرفین قابل تمدید خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، مبادله تفاهمنامه همکاری و مشارکت در طرح، ساخت و سرمایه گذاری برای تولید ۷ هزار واحد مسکونی در اراضی متعلق به دانشگاه تهران برای تأمین مسکن اساتید جوان، اعضای هیأت علمی دانشگاه و یاوران علمی (کارمندان) دانشگاه تهران در نشست شورای دانشگاه تهران با حضور اعضای هیات رئیسه دانشگاه، روسای دانشکدگان، دانشکده ها، پردیس ها و مراکز وابسته به دانشگاه تهران برگزار شد، صورت گرفت.
منبع:

1402/01/29
10:52:21
0.0 / 5
429
تگهای خبر: سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد