رئیس كل دادگستری استان سمنان:

۲۸ میلیاردریال در جشن گلریزان استان سمنان گردآوری شد

۲۸ میلیاردریال در جشن گلریزان استان سمنان گردآوری شد

به گزارش بکسیها، رییس کل دادگستری استان سمنان با اشاره به برگزاری جشن گلریزان همزمان با ماه مبارک رمضان در سراسر استان، اظهار داشت: 28 میلیاردریال کمک خیران در این مراسم گردآوری شد.به گزارش بکسیها به نقل از مهر، محمد جعفر عبدالهی قبل از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی دادگستری سمنان ضمن بیان این که سنت حسنه گل ریزان در شهرستان های استان سمنان همزمان با ماه رمضان برگزار شد، ابراز کرد: مجموعاً ۲۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کمک خیران در این مراسم در سراسر استان گردآوری شد.
وی با اعلان اینکه ۵۷ زندانی محکوم مالی نیازمند در زندان های استان محبوس هستند، اضافه کرد: با کمک های مردم نیک اندیش استان و همین طور مفاد قانونی به زودی امکان آزادی برخی از زندانیان جرایم غیرنقدی استان سمنان فراهم می شود.
رئیس کل دادگستری استان سمنان بیان کرد: در سال قبل بدهی افرادی که با کمک های نیکوکاران و استفاده از تمهیدات قانونی از زندان ها آزاد شدند، ۲۴۰ میلیاردریال بوده است.
عبدالهی همین طور درباره ی رسیدگی به خانواده زندانیان در سراسر استان سمنان نیز اظهار داشت: دستگاه قضائی استان سمنان از احوال خانواده زندانیان نیازمند غافل نبوده وبا اهدا بسته های معیشتی و بن های خرید نقدی پشتیبانی از آن خانواده ها را دنبال می کند.
وی ضمن گرامی داشت عید سعید فطر، اشاره کرد: چنانچه مردم استان سمنان قصد کمک به خانواده زندانیان نیازمند را دارند می توانند زکات فطریه خویش را به انجمن های حمایت زندانیان که در همه شهرستان های استان مستقر است، اهدا کنند.

1402/01/31
14:38:51
0.0 / 5
472
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد