افزایش کیفیت نمایشگاه کتاب با بهره گیری از ظرفیت های اجتماعی فرهنگی تهران

افزایش کیفیت نمایشگاه کتاب با بهره گیری از ظرفیت های اجتماعی فرهنگی تهران

بکسیها: بکسیها: جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب در منطقه 7 با حضور شهردار و معاونین منطقه و همین طور مدیر کمیته اجرائی و رفاهی سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اجرا شد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، نصراله آبادیان شهردار منطقه ۷ با اعلان اینکه در چهارچوب جغرافیایی کشور رویدادی به بزرگی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با این حجم از بازدیدکننده وجود ندارد، اظهار داشت: اهمیت برگزاری این نمایشگاه برای همگان روشن است و این رویداد ملی مرهون زحمات و تلاش دستگاه های مختلف است، سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بیستم اردیبهشت ماه شروع می شود و تا سی ام اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ به مدت یازده روز در مصلی امام خمینی(ره) از علاقه مندان به کتاب و ناشران میزبانی می کند.
وی با تأکید بر استفاده ظرفیت های معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران برای برگزاری باشکوه نمایشگاه کتاب، عنوان کرد: حوزه کتاب و نشر از پیشگامان در زمینه فرهنگ هستند از همین رو باید با هماهنگی، همکاری و هم افزایی بین بخشی بهترین های خودرا به میدان آورده و خدمات رسانی مطلوب و شایسته به شهروندان صورت پذیرد.
شهردار منطقه ۷ با اشاره به این که این منطقه در راستای ارائه بهترین خدمات شهری به مردم عزیز ایران با تمام ظرفیت در کنار برگزار کنندگان نمایشگاه کتاب تهران قرار دارد، تصریح کرد: برای رفاه حال بازدیدکنندگان از نمایشگاه باید تمام جوانب سنجیده شود تا شهروندان در کنار حضور در این فضای فرهنگی بتوانند بتوانند اوقات خوب و مفرحی را با خانواده های خود سپری کنند.
در ادامه این جلسه حسین صفری؛ مدیر کمیته اجرائی و رفاهی سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بیان کرد: سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، بیستم اردیبهشت ماه کار خودرا شروع می کند. برمبنای جدول زمان بندی، کمیته های حمل و نقل و ترافیک، کمیته خدمات عمرانی، کمیته خدمات شهری و رفاهی، کمیته انتظامی، کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی و... کار خودرا برمبنای دستورالعمل های اعلامی دنبال خواهند کرد. در زمینه زیباسازی بصری کار ویژه ای باید در این دوره از نمایشگاه صورت گیرد و استراحتگاه ها، خودرو های برقی، استفاده از نشان های مناسب و... باید افزایش پیدا کنند.
بنا براعلام روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، وی اشاره کرد: برای دانشجویان بازدیدکننده از نمایشگاه باید میهمان سرا پیش بینی نماییم تا با بهره گیری از وسایل حمل و نقل عمومی در نمایشگاه حضور پیدا کنند. اختصاص امکانات و خدمات رفاهی ویژه برای خانواده ها خصوصاً اتاق های مادر و کودک، پیش بینی ون های مختص معلولان و جانبازان، توجه ویژه به استراحتگاه ها نیز در این نمایشگاه باید از طرف دستگاه های مختلف مورد توجه قرار بگیرد. ستاد مدیریت بحران نیز قبل و در زمان برگزاری نمایشگاه موارد خطرآفرین را تذکر دهند تا برای رفع آنها اقدام های لازم صورت بگیرد.
منبع:

1402/02/04
16:24:17
0.0 / 5
430
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد