معاون استاندار تهران عنوان كرد

تحقق ۹۲ درصدی پرداخت وام ازدواج در استان تهران

تحقق ۹۲ درصدی پرداخت وام ازدواج در استان تهران

بکسیها: به گزارش بکسیها، معاون استاندار تهران از تحقق ۹۲ درصدی پرداخت وام ازدواج در استان تهران اطلاع داد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، اولین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست سید عباس جوهری معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران و دیگر اعضا برگزار شد.

جوهری ضمن اشاره به دستور کار جلسه اظهارکرد: در این نشست تسهیلات در ارتباط با امر ازدواج بررسی گردید که در این حوزه سال قبل ۱۲۳ هزار تقاضای وام ازدواج در استان ثبت شده که ۱۱۰ هزار نفر موفق به دریافت وام شدند.

وی ضمن اشاره به تحقق ۹۲ درصدی پرداخت وام ازدواج در استان اضافه کرد: استان تهران در پرداخت تسهیلات ازدواج رتبه اول را به دست آورده، البته هدف گذاری برای سال جاری تحقق ۱۰۰ درصدی پرداخت تسهیلات ازدواج می باشد که در این حوزه موانع بررسی شده است.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران اظهار داشت: در زمینه پرداخت تسهیلات ازدواج، بانکها باید همکاری بهتری داشته باشند و باید وام با یک ضامن در اختیار افراد قرار گیرد و اعتبارسنجی در آن لحاظ نشود تا زمینه برای تسهیل دریافت وام ازدواج جوانان فراهم گردد.

جوهری سپس اظهار داشت: دستگاه ها مکلف شدند تا خدمات خود همچون سالن ها و تالارها را در اختیار نسل جوان و زوجین قرار دهند، چونکه مطابق قانون ۲۰ درصد از ظرفیت دستگاه ها باید در اختیار نسل جوان قرار گیرد.

طبق گزارش روابط عمومی استانداری تهران، وی تصریح کرد: با عنایت به نزدیکی اوقات فراغت دانش آموزان، باید ظرفیت شهرداری ها برای برنامه های جمعی در اختیار قرار گیرد و راهیان پیشرفت هم در چارچوب اردوها برای بازدید از بنگاه های اقتصادی برای دانش آموزان فراهم گردد و باید ظرفیت تمام دستگاه ها به مردم معرفی شود تا مردم در محلات بتوانند از ظرفیت های موجود استفاده نمایند.
1402/02/13
10:34:21
0.0 / 5
481
تگهای خبر: خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد