معاون شهردار تهران تاكید كرد

پیمانکاران حوزه ورزش حق ندارند مبلغی بالاتر از مصوب شورا دریافت کنند

پیمانکاران حوزه ورزش حق ندارند مبلغی بالاتر از مصوب شورا دریافت کنند

به گزارش بکسیها، معاون اجتماعی شهرداری تهران اشاره کرد: پیمانکاران حوزه ورزش حق ندارند مبلغی بالاتر از مصوبه شورای شهر تهران از شهروندان دریافت نمایند.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، توکلی زاده در آئین بهره برداری از مجموعه ورزشی شهدای شهرک نفت و بهره برداری از پنج پروژه عمرانی، خدماتی و مقبره شهدای بوستان سیمرغ شهرداری منطقه ۱۳ که بصورت همزمان در قالب پنجاه و چهارمین پویش امید و افتخار انجام شد، اظهار داشت: به حمدالله شنبه های امید و افتخار به ایستگاه پنجاه و چهارم رسید. شهر تهران نیازمند این بود که بعد از رکود، سکون و غفلت از پروژه های عمرانی و فرهنگی نشاط و سرزندگی در آن جریان پیدا کند و بهره برداری از پروژه ها در آن به راه بیفتد.
وی ادامه داد: اساسا در ابتدای امر این کار سخت بود و تعدادی اعلام می کردند شهرداری برای دادن حقوق پرسنل با مشکل مواجه می باشد و باید زمین بفروشد اما با همت همه عزیزان این مهم محقق شد و توانستیم پروژه های بسیاری را افتتاح نماییم که افتخار آن برای مردم شورا و شهرداری تهران است. در کنار هم توانستیم این پروژه ها را به ثمر برسانیم.
معاون اجتماعی شهرداری تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به این که سال قبل در هنگام شروع کار، ۶۰ مرکز ورزشی ما برای اورهال تعطیل بود که به حمد خدا ۵۰ مجموعه به مدار خدمت بازگشت و کار خودرا شروع کرد، افزود: در همین راستا بعد از سال ها شاهد افزایش زیرساخت های ورزشی هستیم که در کنار بازگشت به مجموعه های تعطیل شده می تواند زمینه خدمت بیشتر به شهروندان را فراهم آورد.
وی اشاره کرد: در زمینه ساخت بازارهای میوه و تره بار با دستور شهردار تهران طراحی آنها تغییر پیدا کرد و قرار شد که این مجموعه ها بصورت چند منظوره با فراهم کردن محیط ورزشی دیده شود. در زمینه رویدادها نیز قهرمان شهر با شرکت بیش از ۶۰۰ هزار نفر از شهروندان در قالب مسابقه و جشنواره کار خودرا انجام داد و انتهای سال قبل نیز در برگزاری مسابقات بازی های الکترونیک شاهد حضور جوانان بودیم که فضای بسیار خوبی را فراهم نمود. همین طور جشنواره های آرمان نیز به همراه فعالیت ها و رویدادهای دیگر در سال جدید ادامه پیدا خواهدنمود.
وی افزود: هیچ یک از پیمانکاران ما حق ندارند نرخی بالاتر از مصوب شورای شهر تهران از مردم دریافت نمایند و تا امروز نیز این نرخ ها پایین تر از مجموعه های ورزشی سطح شهر بوده و البته برای اقشار نیازمند نیز با تدبیر سازمان ورزش و شهرداری مناطق ارائه خدمات بصورت ویژه خواهیم داشت.1402/02/17
10:40:47
0.0 / 5
462
تگهای خبر: بازی , پروژه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد