فعالیت مراکز منتخب معاینه فنی شهر تهران در روز عید قربان

فعالیت مراکز منتخب معاینه فنی شهر تهران در روز عید قربان

بکسیها: مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودرو های تهران از فعالیت هشت مرکز معاینه فنی در روز عید سعید قربان در پایتخت آگاهی داد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، شادی مالکی ضمن تبریک پیشاپیش عید سعید قربان اضافه کرد: در روز عید سعید قربان مراکز بیهقی و شهید آبشناسان بصورت شبانه روزی و پنج مرکز شهید چمران، امام رضا(ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فدائیان اسلام و واحد سیار هنگام از ساعت ۷ الی ۱۴ فعال می باشند.
وی درباب فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران در روزهای تعطیلات رسمی اظهار داشت: باتوجه به سفرهای تابستانی و اهمیت انجام معاینه فنی قبل از سفر بمنظور اطمینان از صحت و سلامت ایمنی خودرو، جهت رفاه حال و تسهیل در خدمت رسانی به شهروندان خصوصاً در روزهای تعطیل که مشتریان با فراغت خاطر بیشتری می توانند از خدمات مراکز استفاده نمایند این مجموعه بنا بر تقاضای مشتریان نسبت به ارائه خدمات در چند مرکز در روزهای تعطیل اقدام نموده است.
وی افزود: در ایام جمعه بیش از هشت مرکز معاینه فنی فعال می باشند که شهروندان می توانند جهت اطلاع از آخرین وضعیت کاری این مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودرو های تهران inspection.tehran.ir مراجعه و یا با سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ تماس حاصل نمایند.
مدیر عامل ستاد معاینه فنی درباب نحوه مراجعه به مراکز معاینه فنی شهر تهران توضیح داد: هم اکنون پذیرش در ۱۰ مرکز معاینه فنی شهر تهران مشتمل بر ۲۸ خط معاینه فنی خودرو های سبک فقط اینترنتی به انجام می رسد. مراجعه به مراکز بیهقی، نیایش، شهید آبشناسان، سراج، دماوند و شهید چمران و چهار واحد سیار نوبنیاد، گیلان، هنگام(شماره ۴) و هنگام (شماره ۸) تنها با تعیین وقت قبلی بوسیله نوبت گیری اینترنتی در سامانه «تهران من» امکان پذیر است. هم اکنون ظرفیت اینترنتی به وجود آمده در این مراکز بیش از تقاضا است و شهروندان به آسانی می توانند با مراجعه به سایت بلا فاصله در همان روز نسبت به دریافت نوبت اقدام نمایند. البته بجز ۱۰ مرکز اشاره شده، مراجعه به طور حضوری و یا نوبت گیری اینترنتی به سایر مراکز امکان پذیر است.
بنا براعلام روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودرو های تهران، وی همین طور با اشاره به ارسال پیامک به شهروندان ۱۰ روز پیش از انقضا اعتبار گواهی معاینه فنی خودرویشان، اضافه کرد: از شهروندان درخواست می شود چند روز قبل از اتمام اعتبار معاینه فنی خودروی خود به مراکز معاینه فنی مراجعه نمایند تا در صورت شناسایی ایراد و نقص خودرو در مراکز، فرصت کافی برای رفع آن را داشته باشند.1402/04/07
19:11:53
0.0 / 5
392
تگهای خبر: اینترنت , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد