فرمانده انتظامی شاهرود خبر داد؛

اجرای طرح ضربتی برخورد با اراذل و اوباش در شاهرود

اجرای طرح ضربتی برخورد با اراذل و اوباش در شاهرود

بکسیها: به گزارش بکسیها، فرمانده انتظامی شاهرود از اجرای طرح ضربتی برخورد با اراذل و اوباش در این شهرستان آگاهی داد و اظهار داشت: 15 نفر در اولین مرحله این طرح دستگیر شدند.به گزارش بکسیها به نقل از مهر، سرهنگ علی کریمی بامداد جمعه در حاشیه اجرای طرح برخورد با اراذل اوباش در شاهرود و در جمع خبرنگاران بیان کرد: این طرح با هدف برخورد با عوامل ناامن کردن جامعه برای مردم برگزار شده است.
وی اضافه کرد: با اشرافیت اطلاعاتی و تلاش و اقدامات شبانه روزی مأموران، برخی از مخفیگاه ها و پاتوق های اراذل و اوباش شهر شناسایی و در اجرای این طرح تعداد ۱۵ نفر از بی نظمی گران نظم و امنیت دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شاهرود با اعلان اینکه در این طرح سه دستگاه خودرو و موتورسیکلت در یک عملیات منسجم و ضربتی کشف و ضبط شده است، اشاره کرد: این طرح با حمایت و نظارت مستقیم دادستانی انجام شد.
کریمی اضافه کرد: تعدادی از شهروندان از کوشش های شبانه روزی پلیس در ارتباط با برقراری نظم و امنیت و همین طور دستگیری بی نظمی گران تقدیر و تشکر کردند.
وی با اشاره به این که مشارکت همه جانبه پلیس و مردم در راستای تحقق امنیت و آرامش امری ضروری و اجتناب ناپذیر است، اضافه کرد: بطور مستمر این تعامل و همکاری بین مردم و پلیس ادامه خواهد داشت.


منبع:

1402/05/20
15:23:18
0.0 / 5
352
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد