سخنگوی شهرداری تهران تاكید كرد

پیش بینی آسانسور و پله برقی برای ایستگاه های جدید مترو

پیش بینی آسانسور و پله برقی برای ایستگاه های جدید مترو

بکسیها: به گزارش بکسیها، سخنگوی شهرداری تهران اظهار داشت: تجهیزات آسانسور و پله برقی برای تمام ایستگاه هایی که اخیراً در مترو به بهره برداری رسیده اند، پیش بینی شده و نصب و راه اندازی آن به رفع اختلاف با سازمان استاندارد بستگی دارد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، عبدالمطهر محمدخانی درباب مناسب سازی معابر شهر تهران اظهار داشت: در مورد آسانسورهای مترو مسئله ای با سازمان استاندارد در مورد نوع بیمه وجود دارد؛ بیمه اعلام می کند که از ارتفاع مشخصی به بالا، سازمان استاندارد تأیید نمی کند و بخشنامه ای برای آن وجود ندارد.

وی ادامه داد: برای تمام ایستگاه های مترو که راه اندازی می شود، تجهیزات پله برقی و آسانسور در انبار وجود دارد، اما مسئله این است که اختلاف با سازمان استاندارد باید برطرف شود.

رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران اشاره کرد: ما در این شرایط ۲ راه حل داریم؛ یا باید اجرای طرح ها را متوقف نماییم و یا از بین بد و بدتر، شرایطی را انتخاب نماییم که قسمتی از مردم از خدمات بهره مند شوند. در نهایت باید توافقاتی با سازمان استاندارد برای رفع اختلافات صورت گیرد.

محمدخانی در آخر اظهار امیدواری کرد که با پیگیری های انجام شده و همراهی سازمان استاندارد، موضوع به سود مردم برطرف و مسیر خدمات رسانی به شهروندان هموار می شود.

بنا براعلام سایت شهر، در ایام اخیر تعدادی کاربران فضای مجازی با انتشار تصاویری از ایستگاه های احداثی جدید مترو، مدعی عدم مناسب سازی این ایستگاه ها برای افراد دارای معلولیت شده بودند.

منبع:

1402/05/21
18:05:11
0.0 / 5
312
تگهای خبر: خدمات , فضای مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد