رییس مركز اطلاع رسانی وزارت كشور:

روابط عمومی ها در خط مقدم جهاد تبیین هستند

روابط عمومی ها در خط مقدم جهاد تبیین هستند

به گزارش بکسیها، آذربایجان شرقی مشاور وزیر و رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور به وظیفه مهم روابط عمومی های سازمان ها در جهاد تبیین اشاره نمود و اضافه کرد: روابط عمومی ها در خط مقدم جهاد تبیین هستند و در این خصوص هم باید در مقابل خباثت و تلاشهای شبانه روزی دشمنان در ایحاد انحراف در افکار مردم، مقابله کنند.


افشار دارابی، عصر ۲۵ مرداد ماه در مراسم اختتامیه جشنواره روابط عمومی های برتر آذربایجان شرقی که در استانداری تبریز برگزار شد، از تغییر رویکرد و آرمان های روابط عمومی ها پس از اتفاقات سال قبل اطلاع داد و اظهار داشت: روابط عمومی ها پس از اغتشاشات سال قبل و همینطور در جهت فریضه جهاد تبیین از وظایف و مسئولیت های ابتدایی خود یعنی تبیین اقدامات سازمان ها و مدیران و ارتباط سازمان ها با مردم تغییر رویکرد داده و در زمینه تولید اطلاعات و محتوا ایفای نقش می کنند.
وی ادامه داد: بر مبنای نیاز، مناسبات و محاسبات باید تعریف جدیدی برای روابط عمومی ها عرضه نماییم و همینطور مدیران اجرائی باید برای تغییر رویکرد روابط عمومی ها توجه بیشتری را به این بخش داشته باشند.
وی تصرف افکار و اذهان عمومی مردم را خطرناک تر از تصرف سرزمین عنوان نمود و افزود: دشمن می خواهد با نقشه ها و جنگ ترکیبی خود ضد ایران اسلامی، افکار عمومی را با مدیریت خود نسبت به عملکرد و کارکرد مسؤلان مخدوش کند و روابط عمومی ها در مقابله و اقناع سازی مردم نقش ویژه و بسزایی دارند.
مشاور وزیر و رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور بخش خاکستری جامعه را نقطه ای میان جنگ و صلح قلمداد کرد و اضافه کرد: جنگ شناختی دشمن در قسمت خاکستری جامعه است و دشمن در صدد افول اعتماد و اعتقاد عمومی و قشر خاکستری به نظام که در پاییز سال قبل به نقطه اوج خود رسید، است و روابط عمومی ها باید از بستر های فضای مجازی در جهت مقابله با دشمن بهره ببرند.1402/05/27
00:14:25
0.0 / 5
293
تگهای خبر: فضای مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد