دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منكر خبر داد

عرضه گزارش نهایی ۱۴ دستگاه در حوزه عفاف و حجاب به رئیس جمهور طی روزهای آینده

عرضه گزارش نهایی ۱۴ دستگاه در حوزه عفاف و حجاب به رئیس جمهور طی روزهای آینده

به گزارش بکسیها، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر از عرضه گزارش نهایی ۱۴ دستگاه در حوزه عفاف و حجاب به رئیس جمهور طی روزهای آینده خبر داد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، محمد حسین طاهری اکرودی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در حاشیه رویداد تعالی حکمرانی عفاف و حجاب (بخش دستگاه ها) اظهار داشت: مقرر است در این رویداد وضعیت گزارشات دقیق و عملیاتی مشخص و عملکرد و برنامه های آتی هر دستگاه در حوزه عفاف و حجاب اعلام گردد.
وی ادامه داد: باید عملکردها را ببینیم و وظایف هرچه بیشتر تطبیق و مشخص شود همینطور از راه این رویداد فرآیند ثابت در دستگاه ها و با نگاه فرهنگی در حوزه عفاف و حجاب عملیاتی می شود.

ارائه گزارش نهایی ۱۴ دستگاه در حوزه عفاف و حجاب به رئیس جمهور طی روزهای آینده
طاهری اکرودی افزود: امروز ۱۴ دستگاه در این رویداد حضور دارند و به مرور از نمایندگان سایر دستگاه ها هم جهت حضور در رویداد بهره مند خواهیم شد و در ایام آینده با حضور رئیس جمهور گزارش نهایی دستگاه ها در حوزه عفاف و حجاب عرضه می شود.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور تصریح کرد: یکی از اهداف برگزاری این مراسم اینست که ببینیم چقدر دستگاه ها بر مبنای مسئولیتشان عملکرد داشتند و صدمه شناسی های لازم هم در این عرصه صورت می گیرد.
خواهر شهید عجمیان هم در حاشیه این رویداد اظهار داشت: از مسئولین می خواهم مبحث بی حجابی را جدی بگیرند و از کسانی که کشف حجاب کرده اند می خواهم از این راه برگردند چون که حالا فقط بحث حجاب نیست و لابلای این موضوعات مسائل خطرناک تری وجود دارد و جوانان را به بیراهه می کشاند.
وی افزود: بی حجابی امنیت را از کشور می گیرد و دلم برای جوانان ایران می سوزد و از مسئولین می خواهم که شرایط را به حالت قبل برگردانند.
خواهر شهید عجمیان ضمن اشاره به این که برادرش برای زنان و مبحث حجاب ارزش زیادی قائل بود، تصریح کرد: به خاطر حفظ کشور و دین باید مساله حجاب جدی گرفته شود.
1402/06/05
13:08:12
0.0 / 5
302
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد