فرمانده انتظامی اهواز:

77 نفر متهم در اهواز دستگیر شدند

77 نفر متهم در اهواز دستگیر شدند

بکسیها: به گزارش بکسیها، فرمانده انتظامی اهواز از اجرای طرح سراسری چهار روزه پیشگامان (امنیت انتظامی ۴) برای مقابله با جرایم سرقت در این شهرستان اطلاع داد و اظهار داشت: در این طرح ۷۷ نفر متهم در اهواز دستگیر شدند.به گزارش بکسیها به نقل از مهر، سرهنگ حسین زلقی با بیان این خبر بیان نمود: طرح سراسری پیشگامان (امنیت انتظامی ۴) برای مقابله با جرایم سرقت از جانب فرماندهی اهواز به مدت چهار روز در این شهرستان اجرا شد.
وی اضافه کرد: با تلاش شبانه روزی پلیس های تخصصی تابعه تعداد ۷۷ نفر متهم که از این تعداد ۵۶ نفر سارق سابقه دار هستند، شناسایی و بعد از هماهنگی با مقام قضایی در عملیات های جداگانه دستگیر و به مقر انتظامی دلالت داده شدند.
سرهنگ زلقی اظهار نمود: متهمان در تحقیقات انجام شده به انواع جرایم سرقت شامل سرقت موتورسیکلت، اماکن خصوصی، سرقت به عنف، سرقت مسلحانه، سیم و کابل مخابراتی و موبایل و… در شهرستان اهواز اعتراف کردند.
وی خاطرنشان کرد: از دیگر نتایج حاصله طرح نامبرده دستگیری ۱۳ باند سارقان مسلح و کشف ۳۴ قبضه سلاح غیر مجاز و دستگیری ۱۸ نفر از عاملان تیراندازی در نقاط مختلف شهرستان اهواز بود.
فرمانده انتظامی اهواز ضمن اشاره به این که متهمان بعد از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی گشتند، اظهار داشت: پلیس مأموریت مقابله با جرایم سرقت را به صورت مستمر و ویژه رصد و دنبال خواهد نمود و شهروندان در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه قانون گریزان، مبحث را با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.


منبع:

1402/09/12
09:15:06
0.0 / 5
272
تگهای خبر: مخابرات , موبایل
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد