باحكم دكتر آقامیری؛

سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم منصوب گردید

سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم منصوب گردید

بکسیها: قم «علی اقبالی» با حکم استاندار قم به عنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم منصوب گردید.


به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم، دکتر سیدمحمد آقامیری استاندار قم با صدور حکمی «علی اقبالی» را به عنوان سرپرست جدید اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم منصوب نمود.
در قسمتی از متن حکم ایشان آمده است:
با توجه به تعهد و سوابق و تجربیات جنابعالی به سبب این ابلاغ به عنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منصوب می شوید.
بهره گیری از توان علمی و عملی نیروی انسانی متعهد، متخصص، نخبه و کارآمد، هماهنگی راهبری و پیگیری کلیه کارهای سازمانی برنامه ریزی اجرائی بمنظور نظارت بر حسن اجرای برنامه ها و پروژه های مربوطه تعامل سازنده و بهره مندی از توان مدیران ارشد و میانی کارکنان با همکاری و ارتباط کلیه معاونت ها ادارات کل ستادی و استانی در امتداد تحقق و برنامه و پیشبرد اهداف عالی دولت مردمی و خدمتگزار؛ با بهره گیری از همه ظرفیت ها و امکانات و رسانه های جمعی و فضای مجازی و انتشار بموقع و هوشمندانه رخداد و اقدامات در امتداد اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی در حوزه های مختلف مورد انتظار است.
لازم به ذکر است اقبالی سابقه ۲۰ سال حضور و فعالیت در رسانه های مختلف مکتوب و برخط استانی و ملی را در کارنامه دارد.
خاطر نشان می شود؛ قبل از این «رضا اعرابی» از طرف استاندار سابق قم در این پست منصوب شده بود.
منبع:

1402/09/13
08:59:59
0.0 / 5
323
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد