دندانپزشک قلابی در جنوب تهران بازداشت شد

دندانپزشک قلابی در جنوب تهران بازداشت شد

بکسیها: فرمانده انتظامی شهرستان ری از بازداشت یک دندانپزشک قلابی در شهرری آگاهی داد و اعلام نمود که کلینیک محل فعالیت این فرد نیز پلمپ شد.به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، سرهنگ محمد قاسم طرهانی در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: مدتی پیش برخی از شهروندان به پلیس فتا مراجعه و از فعالیت و تبلیغات یک دندانپزشکی در فضای مجازی شکایت کردند. بگفته شاکیان این افراد در اثر اقدامات انجام شده از طرف این فرد به بیماریهای عفونی مبتلا شده بودند. در همین راستا نیز رسیدگی به موضوع بصورت ویژه در دستورکار ماموران پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات فنی و تحقیقات تخصصی ماموران پلیس فتا مشخص شد فردی که خودرا پزشک معرفی کرده بود، با اجاره اتاق در یک کلینیک و تبلیغات گسترده در فضای مجازی مبادرت به ارائه خدمات زیبایی و دندانپزشکی کرده است. اما افرادی که به او مراجعه نموده اند بعد از مدتی گرفتار بیماریهای عفونی شدید شده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به انجام هماهنگی با مقام قضایی، اظهار داشت: ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان ری بعد از انجام هماهنگی های قضائی به محل این کلینیک رفته و دندانپزشک مذکور قلابی و مدیر کلینیک پزشکی و زیبایی دستگیر کردند. در جریان بررسی های انجام شده از طرف ماموران مشخص شد که فردی که خودرا دندانپزشک معرفی کرده بود، هیچگونه مدرک و مجوز دندانپزشکی ندارد.

طرهانی با اعلان اینکه مجموعه پزشکی حسب دستور مقام قضائی پلمب شد، اظهار داشت: متهم دستگیر شده بعد از انتقال به مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفت. او گرچه در ابتدا منکر هرگونه بزه انتسابی بود اما بعد از مواجهه با ادله و مستندات پلیس لب به اعتراف بازکرد و اظهار داشت که سال ها قبل به مدت دو ترم دانشجو پزشکی بوده اما ترک تحصیل کرده و حالا به سبب مشکلات مالی مبادرت به این فعالیت تحت عنوان دندانپزشک کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با اعلان اینکه برای پزشک قلابی و مدیر کلینیک مذکور پرونده ای تشکیل شد، اظهار داشت: این دو نفر به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. تحقیقات تکمیلی در این خصوص همچنان در حال انجام می باشد.

منبع:

1402/09/22
18:11:15
0.0 / 5
312
تگهای خبر: خدمات , فضای مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد