جزئیات دستگیری رئیس شورای شهر رباط کریم تشریح شد

جزئیات دستگیری رئیس شورای شهر رباط کریم تشریح شد

به گزارش بکسیها، دادستان عمومی و انقلاب رباط کریم جزئیات دستگیری رئیس شورای این شهر را شرح داد.محمد یوسف وند در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره برخورد قاطع دستگاه قضا با متخلفان، عنوان کرد: در جهت برخورد با تخلفات و فساد مالی و رسیدگی به پرونده تخلفات شهردار و شواری اسلامی رئیس شورای اسلامی شهر رباط کریم به افترا تخلفات مالی بازداشت و روانه زندان شد.
وی اضافه کرد: تحقیقات در مورد فساد و تخلفات مالی این پرونده همچنان ادامه دارد و احتمال دستگیری های جدید هم دور از انتظار نیست.
دادستان عمومی و انقلاب رباط کریم با تاکید بر عزم راسخ دستگاه قضا در برخورد با فساد و نقش امت حزب الله در خنثی کردن تخلفات ادارات و دستگاههای خدمات رسان شهری اظهار داشت: از مردم و همشهریان مصرانه تقاضا داریم که به کمک دستگاه قضایی بیایند و اگر فسادی را مشاهده می کنند حتما با ذکر علل و مستندات به ما اعلام کنند تا با فساد مقابله جدی شود.
یوسف وند در انتها تصریح کرد: ضروری است مردم بدانند که مشخصات و اطلاعات آنها نزد دستگاه قضایی محفوظ خواهد ماند و از آنها حمایت های قضایی خواهد شد.
بر اساس این گزارش در یک ماه گذشته با حکم مقام قضایی شهردار سابق رباط کریم و دو نفر از اعضای شورای شهر دستگیر و یک عضو شورای شهر رباط کریم تعلیق قطعی شدند که روز گذشته عضو علی البدل بعنوان عضو جدید به شورای اسلامی شهر رباط کریم راه پیدا کرد.

1402/10/15
18:05:40
0.0 / 5
224
تگهای خبر: خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد