سروری عنوان كرد

وعده خودروسازان داخلی برای تحویل سریع اتوبوس ها

وعده خودروسازان داخلی برای تحویل سریع اتوبوس ها

بکسیها: به گزارش بکسیها، نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: اگر اتوبوس های تولید داخل با استانداردهای جاری تطابق داشته باشد، ما این آمادگی را داریم که از تمام ظرفیت تولید خودروسازان استفاده نماییم. ضمن این که خودروسازان داخلی هم به ما قول داده اند که سریعتر اتوبوس ها را تحویل دهند.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، پرویز سروری با اشاره به اینکه دوره فعلی دوره طلایی همکاری مدیریت شهری و دولت می باشد، اظهار نمود: از روزی که وزیر صمت در این وزارت خانه مشغول به کار شده، جلسات مستمری با تیم مدیریت شهری برگزار کرده است به صورتی که هر هفته جلساتی با حضور شهردار تهران و وزیر صمت برگزار می گردد.
وی با بیان این که بخش قابل توجهی از برقی سازی اتوبوس، تاکسی، ون و موتورسیکلت با همکاری وزیر صمت صورت می گیرد، خاطرنشان کرد: خوشبختانه برنامه ریزی های صورت گرفته به ثمر نشسته و قرار بر اینست هر ماه شاهد ورود وسایل نقلیه برقی به ناوگان حمل و نقل مدیریت شهری باشیم.
سروری تاکید کرد: سال آینده سال طلایی حمل و نقل عمومی بخصوص حمل و نقل برقی خواهد بود و این که دولت ورود اتوبوس های چینی را منوط بر برقی سازی دانست، یکی از اتفاقات ویژه و مثبت است؛ هرچند هزینه ها برای مدیریت شهری افزایش می یابد؛ اما با عنایت به تاثیر بر کاهش آلودگی هوا و مصرف بنزین و تسهیل حمل و نقل عمومی، برقی سازی ناوگان اقدام ارزشمندی است.
نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران همینطور تصریح کرد: با عنایت به همکاری فشرده بین وزارت صمت به نمایندگی دولت و شهرداری و شورای شهر، امیدها برای تحقق وعده وزارت صمت در خصوص ورود هفتگی و ماهانه تاکسی های برقی به تهران افزایش پیدا کرده است.
وی با اشاره به اینکه در چین قراردادهای خوبی منعقد شده است، خاطرنشان کرد: بزودی شاهد آثار عملی این قراردادها خواهیم بود؛ خودروسازان داخلی هم به ما قول داده اند که سریعتر اتوبوس ها را تحویل دهند و این که تولیدکننده داخلی به این درک رسیده که نباید از سرعت و کیفیت تولید عقب بماند، اتفاق خوبی محسوب می ‎شود.
طبق گزارش سایت شهر، سروری با تاکید بر این که اگر اتوبوس های تولید داخل با استانداردهای جاری تطابق داشته باشد، ما این آمادگی را داریم که از تمام ظرفیت تولید خودروسازان استفاده نماییم، اظهار داشت: قرار بر این بود تا آخر سال حداقل ۵۰۰ دستگاه اتوبوس به مدیریت شهری پایتخت تحویل داده شود که با عنایت به وضعیت تولید، امید بالایی برای تحقق این وعده وجود دارد.1402/11/14
11:15:24
0.0 / 5
207
تگهای خبر: دستگاه , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد