محبوس شدن در سرویس بهداشتی نخستین حادثه پایتخت در سال 1403

محبوس شدن در سرویس بهداشتی نخستین حادثه پایتخت در سال 1403

بکسیها: بکسیها: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، جزییات نخستین حادثه سال 1403 را بیان کرد.سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به نخستین حادثه رخ در پایتخت در سال ۱۴۰۳ اظهار داشت: اولین حادثه در سال جدید، محبوس شدن در سرویس بهداشتی یک واحد مسکونی در محله دردشت بود، که دقایقی بعد از تحویل سال و در ساعت۶: ۴۰ به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اعلام گردید و درپی آن نیز ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه ۷۲ سازمان آتش نشانی را به محل حادثه اعزام کرد.

وی با اعلان اینکه آتش نشانان در عرض کمتر از دو دقیقه به محل رسیدند، اظهار داشت: آتش نشانان با حضور در محل مشاهده نمودند که در طبقه همکف یک ساختمان چهار طبقه، یک خانم ۳۳ ساله در سرویس بهداشتی محبوس شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران افزود: این خانم تنها نبود و چند نفر در واحد حضور داشتند و تلاش هایی برای خروج او کرده بود اما در سرویس بهداشتی گیر کرده بود و موفق نشده بودند تا آنرا بازکنند و بدین جهت با آتش نشانی تماس گرفتند.

ملکی با اعلان اینکه آتش نشانان سریعا در را با کمترین خسارت ممکن بازکرده و این خانم را خارج کردند، اظهار داشت: این عملیات در ساعت ۶: ۵۹ به پایان رسید و همکاران من به ایستگاه بازگشتند. خوشبختانه نخستین حادثه سال ۱۴۰۳ مصدومی نداشت و امیدوار هستم تا انتهای سال نیز همین اتفاق رقم بخورد.

منبع:

1403/01/01
13:40:20
0.0 / 5
170
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد